Wallpapers iOS 8 Edition

Son Sürüm

Wallpapers iOS 8 Edition isimli duvar kağıdı uygulaması isminden de anlaşılacağı üzere iOS 8 duvar kağıtlarını ve daha fazlasını içinde bulunduran yüksek kaliteli HD duvar kağıtlarını size sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 177
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Duvar Kağıdı Uygulaması

iOS için geliştirilen kilit ekranı ve duvar kağıdı uygulamalarından biri olan Wallpapers iOS 8 Edition, hem kilit ekranını hem de ana menü ekranını özelleştirmenize imkan tanıyan, oldukça hoş bir uygulamadır. Türkçe dil desteğine sahip olmamasına karşın basit ve kullanıcı dostu menüleri ile dikkat çeken uygulama Escargot Studios tarafından geliştirilip iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad’lere sunulmuştur.

HD Özellikte Duvar Kağıtları

App Store üzerinde pek çok duvar kağıdı uygulaması bulunmasına karşın bu uygulamalardan yalnızca birkaçı istenilen düzeyde özelliklere sahiptir. Genelde kendi fotoğraflarınızı ya da uygulamalarda sunulan düşük çözünürlükte fotoğrafları kullanmanızı sağlayan uygulamaların aksine Wallpapers iOS 8 Edition, yüksek çözünürlüklü fotoğrafları sizlere sunuyor.

Uygulamanın ücretsiz sürümünü indirip kullanmaya başladığınızda sınırlı sayıda görsel yer alıyor olsa da bu görsellerin birçoğu ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek gibi görünüyor. Fakat uygulamadan memnun kalmanız ve daha fazlasına ulaşmak istemeniz durumunda dilerseniz düşük bir ücret ödeyerek Wallpapers İOS 8 Edition’un Pro sürümüne geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Wallpapers iOS 8 Edition İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.