WatchOS 3 Tanıtıldı – WatchOS 3 Özellikleri (Yenilikleri)

Apple akıllı saatlerin işletim sistemi olan WatchOS 3 işletim sistemi özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sponsorlu Bağlantılar

Apple Akıllı Saat İşletim Sistemi

Birkaç gün önce Apple tarafından gerçekleştirilen WWDC 2016 etkinliğinde birçok ürününü tanıttı. Bunların başında da iOS 10 işletim sistemi gelmekte. iOS 10 işletim sisteminin yanı sıra Mac OS X işletim sisteminin yeni ismi ve gelişmiş hali MacOS Sierra, Apple Watch akıllı saat işletim sistemi olan watchOS 3 ve ve Apple TV işletim sistemi tvOS 10.

Sponsorlu Bağlantılar

WatchOS 3 Çok Daha Yetenekli

Apple Watch akıllı telefonlarda kullanılan işletim sistemi olan WatchOS işletim sisteminin yeni sürümü de WWDC 2016 etkinliğinde tanıtıldı. Birçok özelliğe sahip bu yeni işletim sistemi bir önceki sürüm olan WatchOS 2’ye göre çok daha yetenekli.

WatchOS 3 işletim sisteminin en dikkat çeken özelliği iPhone akıllı telefondan bağımsız olarak çalışabilmesi. Hız konusunda ise WatchOS 2’den 7 kat hızlı. Ayrıca Dock özelliği sayesinde sistem dosyalarına erişilebilecek.

WatchOS 3 Tanıtıldı - WatchOS 3 Özellikleri (Yenilikleri)

WatchOS 3 işletim sistemindeki Scribble uygulaması sayesinde mesaj yazabileceksiniz. En önemli özelliği ise 911 acil arama yapabilmesi. Konum bilgilerinizi önceden tanımladığınız kişiye bulunduğunuz konumu bildirmekte ve 911 acil servisi arıyor. Bu işletim sisteminin ülkemizde de çalışması bekleniyor. Bu işletim sisteminin de yıl sonunda çıkması bekleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

WatchOS 3 Tanıtıldı – WatchOS 3 Özellikleri (Yenilikleri) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.