Web Tasarım Programları Nelerdir?

Web tasarımı yapmak isteyenlerin ihtiyaç duyacağı bütün programları bir arada sunuyoruz. İnternet sitesi oluştururken bu programlardan faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarım Programları

Günümüzde en önemli mecralardan birisi haline gelen internet üzerinde hemen her kurumsal şirketin bir internet sitesi bulunuyor. Üstelik yalnızca kurumsal çalışmalarda değil bireysel çalışmalarda da pek çok internet sitesinin olduğunu görüyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu mecraya giriş yapmak, iyi gelir elde etmek ve daha fazla kişiye ulaşmak için ilk adım olarak Web Tasarımına giriş yapmanız gerekiyor. Aşağıda web tasarım programları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

web-tasarım-programları

Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver, en sık kullanılan web tasarım programlarından birisi olup html, php, asp ve javascript türevlerine sahip web sitelerinin tasarlanması için kullanılmaktadır. Yalnızca tasarım boyutunda değil aynı zamanda kodlama açısından da Adobe Dreamweaver’ı kullanabilirsiniz.

Adobe Dreamweaver CC
Profesyonel Web Tasarım Programı

Adobe Dreamweaver CC 2014 indir

Adobe Fireworks

Adobe Fireworks, yalnızca web tasarım amacıyla kullanılan bu program Photoshop uygulaması ile benzer özellikler taşımaktadır. Ayrıca program ile bazı resim formatlarını html veya css kodu haline getirebilirsiniz.

Adobe Fireworks
Profesyonel Web Tasarım Programı

Adobe Fireworks

Microsoft Frontpage

Microsoft Frontpage, klasik HTML sayfaları ile Microsoft Office ürünlerini kullanan kişilerin kısa sürede uyum sağlayacağı bu program ile tasarladığınız web sitelerine web yönetim araçları sayesinde pek çok Office uygulamasını entegre edebilirsiniz.

Microsoft Frontpage
XP İçin Gelişmiş Web Tasarım Aracı

Microsoft Frontpage indir

Adobe Flash

Adobe Flash, oldukça eski bir geçmişe sahip olmakla birlikte günümüzde Flash tasarımlarının altyapısını oluşturur. Bu program ile kolay ve hızlı bir biçimde hareketli animasyonlar tasarlayabilirsiniz.

Adobe Flash Professional CS5-2

MYSQL

MYSQL, açık kaynak kod desteğine sahip veritabanı yazılımı olup web sunucularında en sık kullanılan yazılımlar arasında yer alır.

MySQL
Ücretsiz Veritabanı Yönetim Programı

MySQL

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Web Tasarım Programları Nelerdir? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.