WeChat

Son Sürüm

Android cihazlarda popüler olarak kullanılan bu uygulama ile sevdikleriniz ile her an iletişim içinde olabilirsiniz. Sahip olduğu birçok özellikler sayesinde Android cihazlarınız üzerinden sevdikleriniz ile uzaktayken de beraber olun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Mesajlaşma ve Sosyal Ağ Uygulaması

WeChat çok amaçlı bir sosyal ağ uygulamasıdır. Uygulama ile ücretsiz mesajlaşma, sesli notlar bırakabilme, yer bildirimi yapabilme ve görüntülü sohbetler yapabilirsiniz. Yalnız arkadaşlarınız için açtığınız bir gruba özel paylaşımlar da yapabilirsiniz.

Görüntülü konuşma HD kalitesinde gerçekleşmektedir. Çektiğiniz ya da çok beğendiğiniz bir videoyu arkadaşlarınızla paylaşarak onlarında izlemesini sağlayabilirsiniz. Uygulamanın hiç bir yerinde reklam bulunmamaktadır. WeChat uygulaması bir çok dilleri de desteklemektedir. Bunlar arasında; İngilizce, Çince, Tay dili, Vietnam dili, Endonezya dili ve Portekizceyi de içeren 18 dil bulunmaktadır.

WeChat Özellikleri

  • Ücretsiz olarak çapraz platformlar arasında metin mesajı, sesli notlar, resimler, videolar, konum verileri ve daha fazlasını gönderip alma ve grup mesajlaşması.
  • Yerel olarak depolanan mesaj geçmişlerine her zaman çevrimdışı güvenli bir şekilde erişme.
  • Reklam yerleştirmesi yok.
  • Özel, grup tabanlı fotoğraf paylaşımı.
  • Telefon rehberiniz ile senkronize olur

WeChat Video

Sponsorlu Bağlantılar

WeChat Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

WeChat İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.