WhatsApp 1 GB’dan Büyük Video, Belge Gönderme

Eğer WhatsApp ile 1 GB’a kadar yüklü dosya ve videolar göndermek istiyorsanız bu mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

16 MB’dan Büyük Video ve Belge Göndermek Mümkün

16 MB’den büyük video ve belge gibi dosyaların WhatsApp ile gönderilmesine izin verilmediğini biliyorsunuzdur. Dolayısıyla WhatsApp aracılığıyla 1 GB’a kadar video ve belgeleri göndermek imkansız. WhatsApp Messenger ile 1 GB’a kadar dosya göndermek için aslında mümkün. İhtiyacınız olan tek şey mobil cihazınızda “WhatsTools” isimli uygulamayı yüklemek. Böylece WhatsApp ile 1 GB’a kadar dosya gönderebileceksiniz. Aslında WhatsApp Video Optimizer isimli uygulama da bir çözüm alternatifi ama bu uygulama sadece videoları veya dosyaları WhatsApp tarafından kabul edilebilir hale getirmek için optimize eder.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp İle 1 GB’dan Büyük Belge, Film Nasıl Gönderilir?

Şimdi WhatsApp ile WhatsTools uygulamasını kullanarak 1 GB’a kadar film ve belgeleri nasıl göndereceğiniz konusunda size rehberlik etmeye çalışacağız. Bu nedenle öncelikle cihazınıza WhatsTools Android uygulamasını yükleyin. Uygulama cihazınıza yüklendikten sonra Google Drive ile bağlanmanız gerekir. Başlangıçta Google Hesabınızın Google Drive ile otomatik olarak eşitleneceğini seçmenizi isteyecektir.

WhatsTools Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın.

Bundan sonra uygulamayı açmanız gerekiyor. Bunu açmak için Google Drive’a bağlandıktan sonra Turn On Service seçeneğine dokunun. Böylece WhatsTools hizmetini açmanız gereken Erişilebilirlik Ayarları’na ulaşacaksınız.

Açtıktan sonra WhatsApp gibi herhangi bir anında mesajlaşma uygulaması ile bu uygulamayı kullanarak 1 GB’a kadar yüklü dosyalar gönderebilirsiniz. Bir dosya göndermek için + (artı) butonuna dokunarak göndermek istediğiniz dosyayı seçin ve daha sonra “Share (Paylaş)” butonuna dokunun. Dosyayı göndermek için WhatsApp uygulamasını seçin ve sonra dosyayı göndermek istediğiniz kişiyi seçin.

WhatsApp uygulamasından herhangi bir videoyu veya belgeyi 1 GB’a kadar gönderebilirsiniz. WhatsApp’da herhangi bir kişiyi açmanız ve her zamanki gibi Ek Simgesi üzerine dokunun. Bu simgeye dokunduğunuz zaman WhatsTools uygulaması size dosya gönderme bildirimini gösterecek. Sonrasında ise istediğiniz dosyayı gönderebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

WhatsApp 1 GB’dan Büyük Video, Belge Gönderme İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.