WhatsApp Messenger Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Messenger Mesajlaşma ve Sohbet Uygulaması

WhatsApp Messenger uygulamasını siz ziyaretçilerimiz için tanıtmak istedik. WhatsApp Messenger uygulaması Android, iOS, Symbian, Windows Phone ve Blackberry işletim sistemli cihazlarınız da mesajlaşmak için kullanabileceğiniz bir sohbet uygulamasıdır. WhatsApp uygulaması dünya da kullanılan en popüler mesajlaşma ağı haline geldi. Peki kullanıcılar neden en çok WhatsApp uygulamasını tercih ediyor. İşte bir nevi de bu sorulara cevap arayacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp uygulamasını işletim sisteminize yükledikten sonra telefonunuz da ya da SIM kartınız da bulunan kişileriniz otomatik olarak algılanıyor ve optimize edilerek uygulamanın kurulumundan sonra WhatsApp arkadaşlarınız olarak sizlere gözüküyor. Arkadaşlarınızın profiline girerek profil fotoğrafına bakabilir ya da durum bilgisini okuyabilirsiniz. İster çevrimiçi ister çevrimdışı olan arkadaşlarınıza anında mesajlar atabilir onlarla eğlenceli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın sizlere sunduğu en iyi özelliklerden birisi de arkadaşlarınıza video, fotoğraf ya da sesli mesaj gönderiyor olmanızdır. Yalnız fotoğraf gönderirken tek gönderim de on adet fotoğraf göndermeniz gerektiğini unutmayınız. WhatsApp ile yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil. Kendinize oluşturacağınız yeni bir grup ile konferans havasında toplu sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Gruba dahil etmek istediğiniz arkadaşlarınızı tek tek seçerek üyelerinizi belirleyebiliyorsunuz.

whatsapp messenger uygulamasi

WhatsApp uygulamasını kullanmak için Wifi ya da 3G bağlantısına sahip olmanız gerektiğini unutmayınız. Eğer bağlı olduğunuz bir ağ bulunmuyorsa göndereceğiniz ya da size gelen mesajlar askıda kalır. Bağlantınız bulunduğu zaman ise sizlere bildirim olarak mesajlar gelir ve gönderdiğiniz mesajlar iletilir.

WhatsApp Messenger uygulamasını kendi cihazınız için indirin :

WhatsApp Messenger - Android
Android İçin Anlık Mesajlaşma ve Sohbet Uygulaması
WhatsApp Messenger - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin WhatsApp Uygulaması
WhatsApp - Windows Phone
Windows Phone İçin Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama
WhatsApp Messenger - BlackBerry
BlackBerry İçin Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama
WhatsApp Messenger - Symbian
Nokia Telefonlar İçin WhatsApp
WhatsApp S40 Messenger - Symbian
Nokia İçin Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

WhatsApp Messenger Uygulaması” İçin 3 Cevap

WhatsApp Messenger Uygulaması İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.