WhatsApp Nedir? WhatsApp Ne İşe Yarar?

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp Messenger uygulamasının ne olduğuna ve ne işe yaradığını biliyor musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Mesajlaşma Uygulaması

Sayısı her geçen gün artan akıllı cihazlarla birlikte, kullanıcılar normal mesaj uygulamaları yerine çok daha cazip olan WhatsApp türü anlık mesajlaşma uygulamalarını tercih etmeye başladı. WhatsApp, Messenger benzeri bir uygulama olmasına karşın internet bağlantısını kullanarak çok daha fazla veri göndermenizi sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp ile internet üzerinde mesajlaşabilir, fotoğraf ya da video gönderebilirsiniz. Üstelik son güncellemelerle birlikte pek çok akıllı cihazda WhatsApp kullanıcıları sesli mesaj göndermeye başlamış ve 2015 tarihinden itibaren görüntülü konuşma imkanının da tanınacağı söylenmiştir.

whatsapp nedir

WhatsApp Ne İşe Yarar?

Yukarıda da söz ettiğimiz gibi Messenger benzeri bir uygulama olmasına karşın WhatsApp üzerinde arkadaş listeniz yerine telefon rehberiniz kullanılmaktadır. Rehberinizde yer alan kullanıcıların WhatsApp kullanması durumunda mobil bağlantınızı kullanarak iletişim kurabilir, size ait verileri gönderebilirsiniz.

whatsapp ne işe yarar

Gelişmiş özellikleri ile tek bir kitleyi hedef almayan şirket, iOS, Android ya da diğer işletim sistemlerine sahip mobil cihazları ve WhatsApp kullanıcılarını tek bir havuz içerisinde toplayarak iletişim kurmalarını sağlıyor.

WhatsApp Hangi Cihazlarda Kullanılabilir?

Bugün akıllı telefonlardan tabletlere kadar farklı yöntemlerle pek çok cihazda WhatsApp’ı kullanabilirsiniz.

whatsapp destekleyen cihazlar

Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry, Nokia S40 ve S60 akıllı telefonlarda WhatsApp Messenger uygulamasını kullanabilirsiniz.Bütün bu cihazlar için uygulamayı hemen indirin;

WhatsApp Messenger - Android
Android İçin Anlık Mesajlaşma ve Sohbet Uygulaması
WhatsApp Messenger - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin WhatsApp Uygulaması
Whatsapp Status - Windows Phone
Windows Phone İçin Whatsapp Durum Uygulaması
WhatsApp Messenger - BlackBerry
BlackBerry İçin Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama
WhatsApp Messenger - Symbian
Nokia Telefonlar İçin WhatsApp
WhatsApp S40 Messenger - Symbian
Nokia İçin Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

WhatsApp Nedir? WhatsApp Ne İşe Yarar? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.