Where’s My Mickey? – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 44 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 43
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Zeka-Bulmaca (Miki Fare) Oyunu

Where’s My Mickey? oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek Disney’in karakterlerinden olan Miki Fare yani Mickey Mouse ile heyecan dolu bir oyun oynayabilirsiniz. Disney’in en popüler mobil oyun serisinin yepyeni bir macerasına Android cihazınızla sizde katılın.

Where’s My Mickey? oyunu Android işletim sistemli cihazlarınız için yepyeni bir dünya uyarıcı hava mekaniği ve esprili animasyonlar ile fizik-tabanlı bir oyundur. Zorlu puzzle (bulmaca) çözme sırasında komik bölüm izle gibi mükemmel bir mobil oyun deneyimi yaşayın! Android işletim sistemli cihazınızda Mickey ile su toplayın ve her hikaye tamamlamak için dokunun.

Şaşırtıcı ve esprili senaryolar ile 5 eşsiz bölümü keşfedin. Her bir hikayenin nasıl ilerlediğini ve bireysel düzey paketlerinin nasıl oynandığını izleyin. Android cihazınızda eğlenceli zorluklarla dolu 100′den fazla seviye ile manevra yapmak için rüzgarı, bulutları ve yağmuru kullanın. Disney Channel kanalının Mickey çigi filminden esinlenerek Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş çağdaş bir dokunuş ile klasik bir Mickey sanat tarzı oyunu.

Oyun Yorumları

Oyunu oynayan hemen hemen herkes oyunun çok eğlenceli olduğunu belirtmiş. Yani yapılan yorumların hemen hepsi olumlu.

“Where’s My Mickey?” Video

“Where’s My Mickey?” Ekran Görüntüleri

Where's My Mickey-1 Where's My Mickey-2 Where's My Mickey-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Where’s My Mickey? – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.