Where’s My Mickey? – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 110 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 182
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Zeka-Bulmaca (Miki Fare) Oyunu

Where’s My Mickey? oyununu Windows Phone işletim sistemli cihazlarınıza indirerek Disney’in karakterlerinden olan Miki Fare yani Mickey Mouse ile heyecan dolu bir oyun oynayabilirsiniz. Disney’in en popüler mobil oyun serisinin yepyeni bir macerasına katılın.

Where’s My Mickey? oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlarınız için yepyeni bir dünya uyarıcı hava mekaniği ve esprili animasyonlar ile fizik-tabanlı bir oyundur. Zorlu puzzle (bulmaca) çözme sırasında komik bölüm izle gibi mükemmel bir mobil oyun deneyimi yaşayın! Windows Phone işletim sistemli cihazınızda Mickey ile su toplayın ve her hikaye tamamlamak için dokunun.

Şaşırtıcı ve esprili senaryolar ile 5 eşsiz bölümü keşfedin. Her bir hikayenin nasıl ilerlediğini ve bireysel düzey paketlerinin nasıl oynandığını izleyin. Windows Phone cihazınızda Eğlenceli zorluklarla dolu 100’den fazla seviye ile manevra yapmak için rüzgarı, bulutları ve yağmuru kullanın. Disney Channel kanalının Mickey çigi filminden esinlenerek çağdaş bir dokunuş ile klasik bir Mickey sanat tarzı oyunu.

Oyunun Hikayesi

Windows Phone cihazınızda şimdi ilk bölümün gizli gösterimi – “Hayat sana limon verirse”. Sıcak bir yaz gününde, Mickey bir limonata standı açmaya karar verir.  O’nun bir kasesi, limonları ve uzun kuyruk oluşturmuş susuz müşterileri var. Fakat henüz su yok. Mickey’nin su toplamasına yardım edin.

“Where’s My Mickey?” Ekran Görüntüleri

Where's My Mickey-1 Where's My Mickey-2 Where's My Mickey-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Where’s My Mickey? – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.