Where's My Perry?

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde zorlu bulmacaların yer aldığı popüler bir zeka ve bulmaca oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 126 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 34
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Bulmaca (Ajan P) Oyunu

Çıktığı andan itibaren popüler olan Where’s My Water? oyununu herhalde bilirsiniz. İşte Where’s My Water? oyununa çok benzeyen bu oyun biraz daha gelişmiş. Yani suyun dışında nesneler de mevcut. Zekanızı zorlayacak bir oyun.

Where’s My Water? oyununun yaratıcılarının sonraki bağımlılık yapan fizik tabanlı bulmacasında Ajan P’ye katıl. Onun gizli ulaşım tüplerinin gücü için suya veya buhara rehberlik ederek görevini yapması için Ajan P’ye yardımcı ol. Zihin-bükme bulmacasının her türlüsünü çözmek için buz, buhar ve katı gibi soğuk şekillerde suyu dönüştür.

Ajan zamanı geldiğinde her damla sayılır. Canlı grafik özelliği ve Perry, Monogram, Doofenshmirtz, Carl Peter Panda, Pinky Chihuahua ve daha yıldızın orjinal klipleri ile 200 aksiyon dolu seviye. Bir dizi güçlü lazerler ve casus dişli ile yepyeni bir seviye için su fiziğini al.

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizdeki bu oyunda birçok farklı sistemler kurulmuş. Birçok makineler yapılmış. Sizler de bu sistem ve makineleri dikkatle inceleyerek bir kurtuluş yolu bulmalısınız. Oyuna geniş açıdan bakmanız gereken bir oyun olduğunu unutmayın. Ajan P’ye yardımcı olacak ve birbirinden zorlu bulmacaları çözmek için buz, buhar ve katı gibi soğuk şekillerde suyu dönüştüreceksiniz. Gizli bir ajan olarak zorlu bulmacaları çözeceğiniz güzel bir oyun.

İyi eğlenceler…

Where’s My Perry? Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Where's My Perry? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.