Where's My Perry?

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda suyun doğru yere gitmesi için yol belirlemeniz istendiği zeka ve bulmaca türünde eğlenceli bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8.1, 8, Win
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 60.48 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 32
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Suya Yön Verme Oyunu

Where’s My Perry? oyunu Where’s My Water? oyununun yapımcılarının en son bulmaca oyunudur. Bulmacayı çözmek için buz, buhar ve sıvı suyun tüm farklı formlarını kullanmanız gereken zorlu fizik tabanlı bulmaca oyunudur. Sezgisel kontroller, canlı casus temalı grafikler ve tüm lazerlerin en iyisi ile taşırın. Ajan P’nin dünyasına dalmış olacaksınız. Ücretsiz güncellemeler ile 4 bölüme ve 80’den fazla bulmaca.

Son zamanlarda popüler olan oyunlardan Where’s My Water? oyununu herhalde hemen herkes bilir. Bunun bir benzeri olan bu oyunda da bu kez sadece suya değil buz ve buhara da yol belirliyorsunuz. Suya yön verirken ekranda bulunan ak sakallı dedeyi de almayı unutmayın.

Windows Phone cihazlarınızdaki bu oyunda birçok farklı sistemler kurulmuş. Birçok makineler yapılmış. Sizler de bu sistem ve makineleri dikkatle inceleyerek bir kurtuluş yolu bulmalısınız. Oyuna geniş açıdan bakmanız gereken bir oyun olduğunu unutmayın.

Windows Phone cihazlarınızdaki bu oyunda Ajan P’ye yardımcı olacak ve birbirinden zorlu bulmacaları çözmek için buz, buhar ve katı gibi soğuk şekillerde suyu dönüştüreceksiniz. Gizli bir ajan olarak zorlu bulmacaları çözeceğiniz güzel bir oyun.

İyi eğlenceler…

Where’s My Perry? Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Where's My Perry? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.