Win7codecs

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 7
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 17.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 62
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 İçin Codec Paket Programı

Win7codecs programı, isminde de geçtiği gibi Windows 7 işletim sistemi kullananlar için geliştirilmiş bir codec çözüm paketidir. Windows 7 işletim sistemi bilgisayarınızda açamadığınız videoları açmak için yada sorun yaşadığınız (altyazı gibi) videolardaki sorunu çözmek için hazırlanmış hem ücretsiz hemde Türkçe bir ses ve video codec paket programıdır.

Bilindiği gibi Windows işletim sisteminde hazır bulunan Windows Media Player ile bazı videolar açılmıyor. Bu videolar film, dizi, komik video (v.b.) olabilir. Dolayısıyla kullanıcılar çözüm için Windows işletim sisteminde hazır bulunan Windows Media Player programını kullanmak yerine farklı programlara yönelmektedirler. Bu programları arayıp bulmak da bir yerden sonra problem olmakta. Bütün bu uğraşları ortadan kaldırmak ve sadece Windows Media Player ile bütün ses ve video dosyalarını açabilmek için Win7codecs isimli bu program size yeter.

Win7codecs programı, içerisinde en popüler codec türlerini barındırır. Win7codecs programını yükledikten sonra Windows 7 işletim sisteminizde sadece bilgisayardan izleyeceğiniz videoları değil internetten indirdiğiniz videoları da rahatlıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca web tarayıcıları ile uyumlu çalışmaktadır.

NOT: Eğer bilgisayarınızda Win7codecs programının eski sürümü var ise buradan indireceğiniz sürümünü kurmadan önce bilgisayarınızdaki sürümünü kaldırmanız gerekir.

“Win7codecs” Ekran Görüntüleri

Win7codecs-1 Win7codecs-2 Win7codecs-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Win7codecs İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.