WinAudit

WinAudit programı sayesinde bilgisayarınızı hem donanımsal hemde yazılımsal olarak daha iyi tanıyacaksınız. Program hem Türkçe hemde ücretsiz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows XP/Vista/7/8/8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.5 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 37
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardaki Donanımsal ve Yazılımsal Bilgileri Öğrenme Programı

WinAudit programı bilgisayarınızda bulunan bütün donanımsal ve yazılımsal bilgileri öğrenmenizi sağlayan bir programdır. Bütün detayları gösteren bu programı kullanmak çok kolay ve herhangi bir kurulum gerektirmez. Böylece flash belleğinize kopyalayarak gittiğiniz her yere götürebilir ve gittiğiniz yerdeki her bilgisayarda kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan ekran kartı, anakart, ses kartı, ram gibi bütün donanım bileşenleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra BIOSi hata ayıklama gibi yazılımsal bilgileri de öğrenmeniz mümkün.

Tamamen ücretsiz ve aynı zamanda Türkçe olan WinAudit programı ile elde ettiğiniz bilgileri kaydedip istediğiniz kişilere mail ile gönderebilirsiniz. Program bilgisayar donanımlarını ve yazılımlarını kategorilere ayırdığı için istediğiniz bilgiye hızlı bir şekilde ulaşşmanızı sağlar. Güvenlik duvarı ve ağ bağlantısı ile ilgili detaylı bilgileri dahi öğrenebileceğiniz bu eşsiz program ile kullandığınız bilgisayarı çok daha yakından tanıyacaksınız.

“WinAudit” Ekran Görüntüleri

“WinAudit” Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

WinAudit İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.