Windows 10 İçin Antivirüs Programları

Windows 10’da kullanabileceğiniz antivirüs programları yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Güvenliğini Sağlayın

Windows 10 yayınlandı ve artık birçok insan bilgisayarında Windows 10 kullanmaya başladı. Windows 10’u kurduktan sonra sıra geldi Windows 10 kurulu bilgisayarımızın güvenliğini sağlamak. Güvenlik denince akla ile olarak antivirüs programları gelmekte. Peki Windows 10 yeni çıkmışken Windows 10 ile uyumlu güvenlik programları var mı? Eğer var ise bunlar hangileri? İşte Windows 10 ile uyumlu en iyi antivirüs programları.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 İle Uyumlu Antivirüs Programları

Ama vereceğimiz antivirüs programları arasında çevrimiçi olarak gerçek zamanlı koruma sağlayan program seçmenizi tavsiye ederiz.

Windows 10 İçin Antivirüs Programları

Çünkü Windows 10 yeni çıktığı için küçükte olsa uyum sorunu yaşayan bir antivirüs programı anlık olarak kendini güncelleyebilir ve uyumsuzluğu ortadan kaldırabilir. Bu da çevrimiçi olması ile mümkün.

avast! Free Antivirus

avast! Free Antivirus zararlı yazılımlara karşı en iyi koruma sağlayan ve virüsleri temizleyen en iyi ücretsiz yazılımların başında gelir.

avast! Free Antivirus
Türkçe ve Ücretsiz Antivirüs Programı

AVG Internet Security

AVG Internet Security programını indirin ve çevrimiçi tehditlere karşı bilgisayarınızı koruyun. Bilgisayarı kasmaz, gizliliği korur ve kötü niyetli yazılımlar önler. Antivirüs, antispyware, antispam, güvenlik duvarı ve daha fazlası.

AVG Internet Security
Gelişmiş Güvenlik Yazılımı

ESET Smart Security

Bulut tabanlı çalışarak bilgisayarınızı yavaşlatmayan gelişmiş ve kapsamlı bir antivirüs programı. Ayrıca zararlı yazılımlardan da koruma özelliğine sahip.

ESET Smart Security
Türkçe Profesyonel Antivirüs Programı

Panda Free Antivirus

En son güvenlik tehditlerine karşı bilgisayarınızı koruyan Panda Free Antivirüs 2015 programını ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği ile kullanın.

Panda Free Antivirus
Türkçe ve Ücretsiz Antivirüs Programı

Emsisoft Anti-Malware

Bilgisayarınızdaki malware, spyware, truva atı, virüs, solucan gibi bütün zararlı yazılımları tespit eden ve temizleyen gelişmiş ve ücretsiz bir zararlı yazılım temizleme programı.

Emsisoft Anti-Malware
Gelişmiş Zararlı Yazılım Temizleme Programı

360 Total Security

Virüslerden ve zararlı sitelerden koruyan, güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan, harici aygıt tehlikelerini engelleyen, gereksiz dosyaları silen ve bilgisayarınızı hızlandıran kapsamlı bir antivirüs programı.

360 Total Security
Türkçe ve Ücretsiz Antivirüs Programı

Diğer Programlar

  • BitDefender Internet Security
  • BullGuard Internet Security
  • F-Secure Internet Security
  • Kaspersky Internet Security
  • McAfee Internet Security
  • Trend Micro Titanium
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows 10 İçin Antivirüs Programları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.