Windows 10 Kilit Ekranı Resmi Nasıl Değiştirilir?

Windows 10 kilit ekranı resimlerinden sıkıldıysanız bu resimleri değiştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Kilit Ekranı Resimlerinden Kurtulun

Her Windows kullanıcısının bildiği gibi Windows açılıştan sonra kilit ekranındaki resimler Windows’un kendi resimleri ama isterseniz bu resimleri istediğiniz başka resimler ile değiştirebilirsiniz. Böylece klasik Windows 10 kilit ekranı resimlerinin sıradanlığından kurtulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Kilit Ekranı Resmi Değiştirme

Bunun için Backgrounds Wallpapers HD isimli uygulamayı kullanacağız. Bu uygulamayı bilgisayarınıza BURAYI TIKLAYARAK indirin. Daha sonra uygulamayı açın ve uygulama içindeki kategorilerden istediğinize girerek istediğiniz resmi kilit ekranı resmi olarak seçebilirsiniz. Bunun için resmi açın ve fare ile sağ tıklayın. Ekranın altında çıkan seçeneklerden “Set as Lock Screen” seçeneğine tıklayın.

Eğer isterseniz ön izleme yapma imkanınız da var. Uygulamanın bir diğer özelliği ise beğendiğiniz resimleri bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Yapmanız gereken tek şey resmi açıp fare ile sağ tıklayın ve ekranın altında çıkan seçenekler arasından “Save to picture” seçeneğine tıklayın. Uygulamada bulunan resimleri Windows hesap resmi olarak da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca eğer “Windows + L” tuşlarına basarsanız bilgisayarınız anında kilit ekranı durumuna geçiyor. Resimler üzerinde fare ile sağ tıkladığınız zaman o resim ile ilgili bilgileri de görebilirsiniz.

İşte sonuç yukarıdaki gibi…

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows 10 Kilit Ekranı Resmi Nasıl Değiştirilir? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.