Windows 10 Rezervasyon Simgesi Kayboldu Nasıl Yükseltme Yapabilirim?

Windows 10 rezervasyon simgesi kaybolduysa yada nasıl yükseltme yapacağınızı bilmiyorsanız yazımızı okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Rezervasyon Simgesi Kayboldu

Windows 10 tam sürüm yayınlandıktan sonra milyonlarca bilgisayar kullanıcısı Windows 10 kurmak için kolları sıvadı. Ama sistemde küçükte olsa aksaklıklar çıkmakta yada aksaklık gibi görünen olaylar yaşanmakta. Bunlardan birisi de Windows 10 rezervasyon simgesi. Bilindiği gibi Windows ekranınızın en sağ altında Windows ikonu var ve buradan Windows 10 için rezervasyon yapabiliyorsunuz ve sonrasında yükseltiyorsunuz. Ama bazı kullanıcılarda bu rezervasyon kodu görünmüyor. Yani yok. Bu Windows 10’a yükseltemeyecekleri anlamına gelmiyor. Çünkü bu simge olmasa da siz Windows 10 yükseltmenizi yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Nasıl Nasıl Yükselteceğim?

Windows 10 rezervasyon ikonu görünmese bile sizin bakmanız gereken yer “Denetim Masası>Windows Update” menüsü. bu yolu izleyerek Windows 10 güncelleştirmelerinizi görebilirsiniz.

Windows 10 rezervasyon simgesi kayboldu

Eğer Windows 10 güncelleştirmesi görmüyorsanız yine endişelenmeyin. Komut İstemi İle Windows 10 Nasıl Kurulur? başlıklı yazımızda bunu nasıl yapacağınızı açıkladık.

ÖNEMLİ: YUKARIDA BAHSETTİĞİMİZ İŞLEMLERİ YAPMADAN ÖNCE MEVCUT WİNDOWS SÜRÜMÜNÜZÜN ORJİNAL OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDİNİZ. EĞER ORJİNAL BİR  WİNDOWS SÜRÜMÜNE SAHİP DEĞİLSENİZ SIFIRDAN WİNDOWS 10 KURMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ YAZIMIZDAKİ TALİMATLARI UYGULAYIN.

USB’den Windows 10 Kurma

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows 10 Rezervasyon Simgesi Kayboldu Nasıl Yükseltme Yapabilirim? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.