Windows 7 Geçersiz Ürün Anahtarı Hatası ve Çözümü

Windows 7 bilgisayarınızda ürün anahtarı girerken geçersiz ürün anahtarı hatası alıyorsanız, bu hatanın neden kaynaklandığını ve çözümünü öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 Ürün Anahtarı Sorunları

Windows işletim sisteminin Lisans Koşullarına uygun bir biçimde kullanılması, Windows’un tüm özelliklerinden faydalanılması için Ürün Etkinleştirme işlemini yapmanız gerekir. Windows 7 işletim sistemine sahip bilgisayarınızda ürün etkileştirme sırasında yaşanan sorunlar ve çözümü için aşağıda yer alan önerileri uygulayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Genellikle Ürün Anahtarı yazılırken yapılan hatalar sıklıkla geçersiz ürün anahtarı hatasının alınmasına neden olmakta. Bu gibi bir duruma karşı ürün anahtarınızı kontrol ederek tekrar girmeniz yararlı olacaktır. Yine bilgisayarınızda yüklü olan Windows 7 sürümüyle eşleşmeyen bir ürün anahtarı kullanmanız durumunda geçersiz ürün anahtarı hatası alabilirsiniz.

windows 7 ürün anahtarı

Sahip olduğunuz ürün anahtarı Windows 7’nin yükseltme sürümlerinden birine aitse Windows 7’yi yüklediğiniz sırada önceki sürümün yüklü olmaması durumunda geçersiz anahtar hatası alınır. Windows 7 yükseltme anahtarını kullanabilmek için Windows XP ya da Vista sürümlerinden birini yüklemeniz gerekmektedir.

Orijinal kutulu bir hizmet satın almış iseniz üreticiye başvurabilir ya da farklı kanallar kullanarak etkinleştirme işlemini yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows 7 Geçersiz Ürün Anahtarı Hatası ve Çözümü İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.