Windows 7 Ürün Anahtarı Etkinleştirme

Elinizde Windows 7 ürün anahtarı var ise ve Windows 7 bilgisayarınızı orjinal yapmak istiyorsanız ürün anahtarını nasıl girmeniz gerektiğini öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 Ürün Anahtarı Nasıl Etkileştirilir?

Bilgisayarınıza yeni bir Windows sürümünü kurduğunuzda 30 gün içerisinde Windows’u etkinleştirmeniz gerekir. Etkinleştirme işlemi ile kullandığınız Windows sürümünün orijinal olduğunu belirtir ve Lisan Koşullarına Uygun bir biçimde işletim sistemini kullanabilirsiniz. Ayrıca etkinleştirme ile yazılım dolandırıcılığını önlerken aynı zamanda tüm Windows güncellemelerini alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bağlantı aracılığıyla Windows 7’yi etkinleştirmek istiyorsanız Başlat > Bilgisayar > Özellikler yolunu izleyin ve açılan ekranda alt bölümde bulunan Windows’u Şimdi Etkinleştir butonuna basarak yönergeleri uygulayın.

windows-7-etkinleştirme

Windows 7 işletim sisteminizi modem aracılığıyla etkinleştirmek istediğinizde yine aynı şekilde Bilgisayar > Özellikler > Windows’u Şimdi Etkinleştir yolunu izleyin. Açılan ekranda Bana Başka Etkinleştirme Yolları Göster bölümüne tıklayın. Windows 7 ürün anahtarınızı girdikten sonra ileri diyerek Etkinleştirme Hizmetine Doğrudan Bağlanmak için Modemimi Kullan bölümüne tıklayın.

Telefon aracılığıyla işletim sisteminizi etkinleştirmek için Bilgisayar > Özellikler > Windows’u Şimdi Etkinleştir yolunu izleyin. Açılan ekranda Bana Başka Etkinleştirme Yolları Göster bölümüne tıklayın. Ürün anahtarınızı girdikten sonra Otomatik Telefon Sistemini Kullan bölümünü açın. Listede yer alan telefon numaralarından birini arayıp sistemin sizi etkinleştirme için yönlendirmesini bekleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows 7 Ürün Anahtarı Etkinleştirme İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.