Windows 7’de Zamanı Geri Alma (Sistem Geri Yükleme)

Windows 7 bilgisayarınızda sistem sorunları ile karşılaşmaya başladıysanız, bilgisayarınızı geçmişteki bir zamana geri alarak bu sistem sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 Sistem Geri Yükleme

Windows işletim sisteminde kritik bir hata olduğunda ya da sildiğiniz bir programı geri getirmek istediğinizde oluşturulan geri yükleme noktasını kullanarak Windows 7’yi geri döndürebilirsiniz. Özellikle bir program ya da sürücü yüklemesi sırasında yaşanan sorunlar için Microsoft, Windows üzerinde sistem geri yükleme özelliğini sunarak kullanıcıların kritik hatalardan kurtulmasını sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 işletim sisteminizde sistem geri yükleme yaparak program ve sürücüleri, uyumlu çalışan bir zaman dilimine götürebilirsiniz. Özellikle kritik hatalarda kullanılan bu yöntem saatlerce uğraşarak sorunu çözme çabalarınızı sonlandıracaktır. Sistem geri yükleme ile belgeler, resim ve diğer veriler etkilenmeden geri dönüş mümkündür.

sistem geri yükleme

Sistem Geri Yükleme özelliğini kullanmadan önce tüm verileri kaydederek açık programları sonlandırın. Daha sonra Başlata girin ve arama kutusuna Sistem Geri Yükleme yazarak enter tuşuna basın. Sihirbaz üzerinde gerekli adımları takip ettikten sonra hangi sistem geri yükleme noktasını seçmek istiyorsanız işaretleyin ve Son butonuna basarak Windows’un işlemleri tamamlamasını bekleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows 7’de Zamanı Geri Alma (Sistem Geri Yükleme) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.