Windows 8.1

Final

Windows 8.1 işletim sistemi Türkçe ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz, Windows 8 için bütün düzeltmelerin ve yeni özelliklerin bulunduğu güncellemedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 8
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 2.5 GB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 11.010
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe Ücretsiz Windows 8.1 Final Sürümü

4.03/5, Toplam: 35 kişi

Microsoft tarafından geliştirilen ve Windows 8 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Windows 8.1 gelişmiş ve yenilenmiş özellikleri ile kullanıcıları büyülüyor. Türkçe dil desteğine sahip olan Windows 8.1 Final Sürümü ile hatalarından arındırılmış gibi görünüyor. Üstelik Windows 8’le birlikte gelen pek çok yenilik optimize edilerek 8.1 ile kullanıcılara sunulurken şikayet edilen metro arayüz ve bazı özelliklerde de ufak değişikliklere gidilmiş gibi görünüyor.

Çok Daha Hızlı ve Kararlı Windows

Windows 8 kullanıcılarının ücretsiz olarak alabildiğin 8.1 güncellemesi daha fazla yenilikle bir arada sunuldu. Gelişmiş arama özelliklerine sahip olan sürüm ayrıca başlat menüsü, SkyDrive entegrasyonu ve daha hızlı işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Bilgisayarınız ya da tabletinizde yaptığınız güncelleme sonrasında 8.1 ‘e geçişle birlikte hiçbir veri kaybı yaşamazken son derece sağlıklı bir sürüme sahip olacaksınız.

Beta aşamasında geliştirilen ve yenilenen özellikleri ile Windows 8.1 önceki işletim sistemlerine oranla çok daha etkili gibi görünüyor. Üstelik daha düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda dahi sorunsuz bir şekilde çalışan Windows 8.1’i kurmadan önce yedek almayı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Windows 8.1 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.