Windows 8.1 ve Windows 8 İçin En İyi Ücretsiz 10 Uygulama

Windows 8.1 ve Windows 8 işletim sistemli bilgisayarlar ve tabletleriniz için en iyi ücretsiz uygulamalar burada.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1 ve Windows 8 İçin En İyi Programlar

Windows 8 ve Windows 8.1 için yapılan en iyi uygulamalara sahip olmak için çok para harcamanıza gerek yok. Tek bir kuruş bile harcamadan Windows 8 için en iyi 10 uygulamayı bir araya getirdik. Film yapmak için, film izlemek için, oyun oynamak, çizim yapmak ve programlama yaparken yardımcı olmak için uygulamaları ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz. Cebinize asla zarar vermeyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

1 – Spotify

Spotify

Spotify

Ücretsiz olarak her türlü müzik ve radyoyu dinleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Çalma listeleri oluşturabilir, oluşturduğunuz çalma listelerini arkadaşlarınızla paylaşabilir veya arkadaşlarınızı çalma listelerini görebilir ve dinleyebilirsiniz. Spotify uygulaması müzik uygulaması denince akla ilk gelen uygulamalardan birisidir. Ayrıca sadece Windows 8/81 için değil mobil sürümleri de bulunmaktadır.

Spotify İndir Yüklehemen-indir1

2 – Skype

Skype

Skype

Özellikle Windows Live Messenger programının sona erdirilmesinden sonra ülkemizde daha aktif olarak kullanılan Skype programı ile ücretsiz olarak sesli ve görüntülü görüşebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun rahatlıkla görüşmeler yapabileceğiniz Skype programı ile aynı zamanda ister bir kişi ile tekli görüşmeler isterseniz video konferans ile çoklu görüşmeleri yapabilirsiniz.

Skype İndir Yüklehemen-indir1

3 – Steam

Steam

Steam

Türkiye’de bu alanda neredeyse ilk olan Steam, bir oyun platformudur. Daha önce yapılan oyun platformları pek bu alanda tutunamasa da Steam, yasal olarak hem ücretli oyunları hem ücretsiz oyunları hemde demo oyunları rahatlıkla indirip oynamanızı sağlıyor. Kolaylıkla yapılan kayıt işleminden sonra oyun alanındaki bütün oyunlardan haberdar olabilir ve yapılan kampanyalar ile ücretli oyunları çok daha düşük fiyatlara satın alabilirsiniz. Hatta kampanya dahilinde ücretli oyunların geçerli bir süreliğine ücretsiz olduğu zamanlar dahi olmaktadır.

Steam İndir Yüklehemen-indir1

4 – VLC Media Player

VLC Media Player

VLC Media Player

VLC Media Player programı, bir medya oynatma programı olup çok geniş bir format arşivi bulunmakta. Hemen hemen bütün ses ve video dosyalarını açabilen VLC Media Player programı ile açamadığınız  müzik ve video kalmasın.

VLC Media Player İndir Yüklehemen-indir1

5 – VirtualBox

VirtualBox

VirtualBox

VirtualBox programı bir sanal işletim sistemi kurma programıdır. Windows başta olmak üzere hemen her işletim sistemini sanal olarak bilgisayarınıza kurarak varsayılan işletim sisteminizi gereksiz işlemlerden korumuş olursunuz.

VirtualBox İndir Yüklehemen-indir1

6 – Paint.net

Paint.net

Paint.net

Paint.net programı ilk başta Windows’un varsayılan resim düzenleme programı olan Paint programına alternatif olarak çıkmasına rağmen ilerleyen zamanlarda kendini geliştirerek profesyonel bir resim düzenleme programı haline gelmiştir. Tabi ki ücretsiz bir program.

Paint.Net İndir Yüklehemen-indir1

7 – SketchUp Make

SketchUp Make

SketchUp Make

SketchUp Make programı, 3 boyutlu olarak çizimler yapabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Kullanması kolay olan bu program ile kolay bir şekilde, zorlanmadan 3 boyutlu modellemeler yapabileceksiniz.

SketchUp Make İndir Yüklehemen-indir1

8 – Blender

Blender

Blender

Blender programı 3 boyutlu modellemeler yapmanın yanı sıra animasyon filmleri de yapabileceğiniz bir program. Birçok animasyon filmi yapılırken kullanılan Blender programı ile size ister amatör olarak ister profesyonel olarak animasyonlar yapabileceksiniz.

Blender İndir Yüklehemen-indir1

9 – Handbrake

Handbrake

Handbrake

Handbrake programı ile DVD sürücüler ve Blu-Ray sürücüler için elinizdeki ses ve video dosyalarının formatlarını dönüştürebilirsiniz. Yani DVD’nizdeki veya Blu-Ray sürücünüzdeki video ve müzikleri başta MP4, AVI, MPEG olmak üzere birçok formata çevirebilirsiniz.

Handbrake İndir Yüklehemen-indir1

10 – SketchBook Express

SketchBook Express

SketchBook Express

SketchBook Express programı ile ister kara kalem isterseniz renkli olarak çizimler yapabileceğiniz güzel bir resim çizme programıdır. Kullanması ve öğrenmesi kolay olan bu program ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.

SketchBook Express İndir Yüklehemen-indir1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows 8.1 ve Windows 8 İçin En İyi Ücretsiz 10 Uygulama İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.