Windows Live Mail

2012

Windows Live Mail programını ücretsiz indirerek Windows Live Hotmail, Gmail ve Yahoo! Mail Plus gibi birden fazla e-posta hesabını yönetebilir ve e-postalarınıza ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 8.1/8/7/Vista/XP
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 6.436
Sponsorlu Bağlantılar

E-posta Yönetici ve Microsoft Live Uygulamaları

4.11/5, Toplam: 9 kişi

Microsoft tarafından geliştirilen ve mail – messenger servisi dışında çok amaçlı olarak kullanılan Windows Live Mail, Türkçe arayüze sahip olup tüm Windows sürümleri ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Windows Live programlarını ve eklentilerini içeren bu paket ile masaüstünüzde Microsoft tarafından sunulan yazılımları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Program içerisinde Windows Live Messenger, Windows Live Mail, Windows Live Toolbar, Windows Live Fotoğraf Galerisi gibi pek çok program yer alıyor.

Live Serisi Programlarını İndirin

Yukarıda sayılı olan program ve eklentiler dışında paket içerisinde aile koruması, Silverlight ve Microsoft Office Live Add-in gibi yazılımlarda bulunuyor. Bu programları normal şartlar altında ayrı, ayrı yüklemeniz gerekirken paket ile tek bir tıklamayla seçenekleri belirleyerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Yine masaüstü işlemleri son derece hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştireceğiniz program online işlemleriniz ve mail takipleriniz için avantajlı seçenekler sunuyor. Son güncelleme sonrasında Messenger, Skype olarak değiştirilmiş olsa da diğer uygulamalar güncelliğini korumaya devam ediyor. Sizde ihtiyaç duyduğunuz tüm Microsoft yazılımlarına tek paketten ulaşmak için Live Mail uygulamasını indirebilirsiniz.

NOT: PROGRAM MAĞAZADAN KALDIRILDIĞI İÇİN MAĞAZADAKİ ARAMA SONUÇLARINA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Windows Live Mail İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.