Windows Media Player 12

12

Windows 7 bilgisayarlarınız için Windows’un kendi medya oynatıcısı olan Windows Media Player 12’yi ücretsiz olarak indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Wİndows 7
  • Üretici
  • Boyut Bilinmiyor
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 4.388
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Türkçe Medya Oynatıcı

3.63/5, Toplam: 19 kişi

Microsoft tarafından geliştirilen medya oynatıcılardan birisi olan Windows Media Player, Windows sürümü üzerinde pek çok farklı codec desteğini de bir arada sunmaktadır. Windows Media Player 12 içerisinde mp3, OGG, WMA, WMV, DivX, Xvid, mp4 ve RealMedia gibi farklı formatlar yer alırken medyalarınız üzerinde hem otomatik hem de el ile playlist oluşturabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım Seçeneği – Zengin İçerik

Hali hazırda Windows sürümleri ile otomatik olarak yüklenen Windows Media Player, bilgisayarınızda bulunan tüm dijital medyalara depolama ve oynatma şansı sunuyor. Oldukça kolay ve sade bir arayüze sahip olan program, CD ve DVD’den müzik kopyalama, CD yazabilme, medya verilerini otomatik olarak derleme ve farklı ortam cihazlarına bağlanabilme imkanı tanıyor.

Windows Media Player 12 ile yalnızca medya dosyalarınızı oynatmayacak aynı zaman da dosyalar üzerinde renk ve ses gibi değişiklikleri de yapabileceksiniz. Web radyo desteği de sunan yazılım, Media Player 11 itibariyle albüm kapağı ekleyebilme olanağı da tanıyor. Programı yalnızca Windows üzerinde değil aynı zamanda Mac OS X ve Solaris üzerinde de kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Windows Media Player 12 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.