Windows Movie Maker

12

Windows Movie Maker 11 sürümünü ücretsiz indirerek fotoğraflardan filmler hazırlayabilirsiniz. Görsellerden filmler hazırlamak artık çok kolay.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 131 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 438
Sponsorlu Bağlantılar

Video ve Fotoğraflardan Film Yapma Programı

3.67/5, Toplam: 3 kişi

Microsoft’un popüler yazılımlarından birisi olan Windows Movie Maker, program üzerinde size ait görseller ile filmler hazırlamanıza yardımcı olan önemli bir araçtır. Microsoft Vista ile birlikte artık işletim sisteminin vazgeçilmez bir unsuru haline gelen Movie Maker, video ve fotoğraflarınızı kullanarak çok özel filmler hazırlamanızı sağlar.

Daha Profesyonel Çözümler İçin

Benzeri pek çok yazılıma oranla çok daha profesyonel çözümler sunan program, sahip olduğu arayüz sayesinde kolay kullanım imkanı tanımaktadır. Oluşturduğunuz filmlere çeşitli geçiş efektleri ve yazılar ekleyebileceğiniz gibi hazır olan şablonları kullanarak çok daha kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Windows Movie Maker üzerinde hazır halde olan videoları kesebilir ya da tek bir parça üzerinde farklı videoları birleştirebilirsiniz.

Sosyal Ağlar ile Doğrudan Paylaşım İmkanı

Hazırladığınız filmlere var olan şablonlardan birini kullanarak farklı tatlar katabilirsiniz. Ayrıca gelişmiş özellikleri ile başta Youtube olmak üzere Facebook, Windows Live SkyDrive gibi paylaşım ağlarına hazırladığınız videoları ve filmleri doğrudan yükleyebilirsiniz. Movie Maker’ın 2011http://download.microsoft.com/download/6/E/C/6EC93CF0-254E-4987-808C-D0F17E073541/wlsetup-web.exe sürümüyle birlikte pek çok yeni özellik kazandırılmış durumda.

Movie Maker üzerinde ses dalgası görüntüleme, videolarda oluşan sarsıntıları engelleme, hızlı paylaşım ve çevrimiçi ses ekleme gibi yeni özellikler ile tanışabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Windows Movie Maker İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.