Windows Phone İçin En İyi Oyunlar

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi oyunlar birarada. Aksiyon, yarış, zombi, rol yapma ve serbest dünya türü bu oyunları mutlaka deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Oyunlar

Windows Phone uygulama ve oyun mağazasına her geçen zaman yeni bir uygulama ve oyun eklenmekte. Aksiyon, yarış, spor, rpg, simülasyon v.b. türdeki birçok oyun oynanmakta. Ama buradan indirilen oyunların bazıları beğenilmeyip tekrar silinmekte. Eğer sizde bu şekilde yükle-sişl yapmak istemiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone cihazlarınız için indirebileceğiniz en iyi oyunları bir araya getirdik. He rbiri farklı türlerde olup son derece kaliteli oyunlardır. Eğer oynamaya değer bir oyun arıyorsanız Windows Phone için yayınlanmış en iyi oyunlara göz atın.

Bu Oyunları Mutlaka Deneyin

Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution

Bu oyunda bir köpekbalığı gibi yaşamanın nasıl birşey olduğunu öğreneceksiniz. Gerektiğinde insan dahi yiyeceksiniz. Deniz altında bir çok canlı yiyip birçok canlı ile de savaşacaksınız. Devamlı bir aksiyon yaşayacağınız bir oyun.

Hungry Shark Evolution - Windows Phone
Windows Phone İçin Köpekbalığı Oyunu

GT Racing 2: The Real Car Experience

GT Racing 2 The Real Car Experience-2

Windows Phone mobil cihazlarınızda hem ücretsiz hemde Türkçe yarış oyunu oynamanın keyfini yaşayın. Mobil oyun yapımcısı Gameloft tarafından geliştirilen bu kaliteli yarış oyununda hiç sıkılmayacasınız.Tek dezavantajı boyutunun 1 GB gibi çok yüksek olması.

GT Racing 2: The Real Car Experience - Windows Phone
Windows Phone İçin Türkçe Araba Yarışı Oyunu

Zombie HQ

Zombie HQ - Windows Phone 3

Zombi oyunlarından hoşlanıyorsanız ve kaliteli bir oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre. Windows Phone mobil cihazlarınızda yaşadığınız şehri zombi istilasından kurtarmak için mücadeye başlayın.

Zombie HQ - Windows Phone
Windows Phone için Zombileri Vurma Oyunu

Dungeon Hunter 4

Dungeon Hunter 4

Dungeon Hunter 4

Destansı savaşlar yapacağınız bu oyun bir RPG oyunudur. Gameloft tarafından geliştirilen bu oyunda farklı özelliklere sahip savaşçılardan birisini seçip savaş konusunda bütün yeteneklerinizi göstereceksiniz.

Dungeon Hunter 4 – Windows Phone
Windows Phone İçin Rol Yapma (RPG) Oyunu

GTA: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas

Bütünü dünyada popüler olan ve gelmiş geçmiş en çok oynanan, en çok satış yapılan ve en çok sevilen oyunlardan birisi olan bu oyunda açık dünyada gönlünüzce gezmenin tadını çıkaracaksınız. GTA serisinini en sevilen versiyonu olan San Andreas oyunu artık Windows Phone mobil cihazlarınızda.

GTA: San Andreas - Windows Phone
Windows Phone İçin GTA Oyunu
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Oyunlar İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.