Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Aile Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Aile oyunları büyük küçük herkesin rahatlıkla oynayabileceği şekilde geliştirilen oyunlardır.Bu kategorideki oyunları oynarken hem keyif alacak hem de zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın.Tek amacınız zaman öldürmek ise tam da amacınıza hitap eden cinsten oyunlarla karşı karşıyasınız.Aşağıda Windows Phone’nun resmi sayfasından alınmış en çok indirilen 3 adet oyun yer almaktadır.İstediğinizi indirerek oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Mou

Android işletim sistemindeki Pou oyununun aynısıdır.Mou oyununda bir bebek vardır ve siz bu bebekten sorumlu hale geliyorsunuz. Bebeğin yemeğinden temizliğinden uykusundan kısacası büyütülmesinden siz sorumlusunuz.Büyüttükçe seviyeni artıyor ve seviyeniz arttıkça da açılan özellikleri kazandığınız puanlarla satın alabiliyorsunuz.Uzun soluklu oynayabileceğiniz ve sıkılmayacağınız bir oyun.

Mou

Mou oyununu indirmek için tıklayın..

2-FrogSling2

Bu oyun ile kurbağa fırlatmanın ne kadar zevkli birşey olduğunun farkına varacaksınız.Oyunda her bölümde yeni hedefler çıkıyor ve sizin bu hedefleri en iyi şekilde vurmanız isteniyor.Ne kadar isabetli olursanız o kadar çok puan kazanırsınız.İyi eğlenceler.

FrogSling2

FrogSling2 oyununu indirmek için tıklayın..

3-Funny Bounce

Funny Bounce ile bulutların üzerine çıkmaya hazır olun.Oyunda kafasında kaskı olan kırmızı ayakkabılı sarı ve tatlı kahramanımızla daha yükseklere zıplamak için elinizden geleni yapmalısınız.Dikkat edin yollarda büyük engeller sizleri beklemektedir.

Funny Bounce

Funny Bounce oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Aile Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.