Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Araba Yarışı Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Yarış Oyunları

Yarış oyunlarını Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamak istiyorsanız, aşağıda Windows Phone oyun kataloglarının en çok indirilen yarışmaları bulunmaktadır.En iyi derecelendirmelere sahip bu oyunları oynarken ne kadar eğlenceli olduğunun farkına varacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Asphalt 8: Airborne

Windows Phone cihazlarınızda nefes kesen akrobasi hareketleri yapabileceğiniz bir yarış oyunu. Nevada Çölü, Fransız Guyanası ve Venedik gibi 9 adet farklı pistin yanında bir çok gizli yolda bulunmakta. 8 kişiye kadar multiplayer oyun oynayabiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızla da birebir yarışabilirsiniz.

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne - Windows Phone
Windows Phone İçin Araba Yarışı Oyunu

AE 3D Moto – The Lost City

Yeni motorlar, gerçekçi ve muhteşem sahneler ve farklı performans ile yarışarak gerçek bir yarış oyununun tadını çıkarın.Daha yumuşak eğim kontrolü yaşayacaksınız. Çeşitli ve güzel sahneleri ile asla yarış boyunca sıkılmayacaksınız.Eğer Temple Run, Metro, Otoyol Rider, Lane Splitter, Trafik Rush, Top Truck, Racing Santander, Archer, Moto Racer, Tümsek, Trucker Otopark 3D, Ölüm moto, Hız gece Moto, Yarış, Motosiklet Fly, Sokak Moto, Thrill Bisiklet, BMX, Karayolu, Yol, Hızlı ve Öfkeli veya diğer aksiyon ve yarış oyunları oynadıysanız, bu oyunu kaçırmayın.

AE 3D Moto - The Lost City

AE 3D Moto - The Lost City - Windows Phone
Windows Phone için Motor Yarışı Oyunu

Real Racing 2

Windows Phone cihazlarınızda gerçek bir yarış deneyimi yaşayacağınız adrenalini yüksek bir yarış oyunu. Windows Phone cihazınız ile kazandığınız her yarışta kilitli arabalar ve kilitli özellikler açılacaktır. Electronic Arts tarafından Windows Phone cihazlar için geliştirilen bu oyun ismi gibi gerçekçi bir yarış oyunu.

Real Racing 2 windows phone1

Real Racing 2 - Windows Phone
Windows Phone İçin Gerçekçi Yarış Oyunu

 

3D Brutal Chase

Düşmanlarınızı takip edin ve onların arabalarını ezerek onları saf dışı bırakın. Oyunda kanun sizsiniz ve suçluları yakalamak sizin göreviniz. Görevlerinizi yerine getirdikçe aracınızı yükseltebiliyorsunuz ve daha iyi bir arabaya sahip olabiliyorsunuz.

3D Brutal Chase

3D Brutal Chase - Windows Phone
Windows Phone İçin Suçluları Yakalama Oyunu

Drag Racing

100 milyondan fazla oyuncunun oynadığı bağımlılık yaratıcı türden güzel bir yarış oyunu. 50′den fazla lisanslı arabanın yer aldığı oyunda hayalinizdeki arabayı alabilir ve performans yükseltmeleri ile onu geliştirebilirsiniz.

Drag Racing

Drag Racing - Windows Phone
Windows Phone İçin Online Multiplayer Araba Yarışı Oyunu

GT Racing 2: The Real Car Experience

Windows Phone cihazlarınızda üst kalite bir araba yarışını Türkçe ve ücretsiz oynamanın keyfini yaşayacaksınız. Windows Phone cihazlarınızda birbirinden zorlu pistlerde birbirinden otantik şehirlerde doyasıya yarışlar yapacaksınız. GT Racing 2: The Real Car Experience oyunu adından da anlaşılacağı gibi çok gerçekçi oyun grafiklerine sahip.

GT Racing 2 The Real Car Experience-1

GT Racing 2: The Real Car Experience - Windows Phone
Windows Phone İçin Türkçe Araba Yarışı Oyunu
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Araba Yarışı Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.