Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Eğlence Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Cihazınızın işletim sistemi Windows Phone ve bu işletim sistemine sahip en çok indirilen popüler ve sizi eğlendirecek uygulamalar mı arıyorsunuz; tam adresindesiniz.Sizlere birbirinden güzel, saatler boyunca eğleneceğiniz uygulamalar öneriyoruz.Windows Phone kendi sitesinde en popüler ve ücretsiz uygulamaları bularak sizi bu zahmetten kurtardık karşınıza getirdik.Şimdi en çok indirilen 3 adet eğlenceli uygulamayı inceleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Recep İvedik

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın tiplemelerinden birisi olan ve Türkiye tarafından çok sevilen Recep İvedik artık Windows Phone işletim sistemli telefonlarınızda.Recep İvedik’in birbirinden komik özenle seçilmiş 30’dan fazla repliklerini bizzat Recep İvedik’ten istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz.Ayrıca içerisinde bulunan repliklerden beğendiğinizi zil sesi yapabilirsiniz.

Recep Ivedik

Recep İvedik uygulamasını indirmek için tıklayınız..

2-Mesaj Kutusu

Beğendiğiniz hoşunuza giden mesajları artık telefonunuza kaydetmeye son.İstediğiniz kişiye birbirinden özel ve değişik türlerde mesajlar atmak mı istiyorsunuz? Tam yerindesiniz.Uygulamanın içerisinde; Günaydın Mesajları, İyi Geceler Mesajları, Komik Mesajlar, İğrenç Mesajlar, Dini Mesajlar, Aşk Mesajları, Doğum günü Mesajları, 18+ Mesajlar bulunmaktadır.

Mesaj Kutusu

Mesaj Kutusu uygulamasını indirmek için tıklayın..

3- Caps (İnternetsiz Sürüm)

Sosyal paylaşım sitelerinin en çok tıklanan en komik caps fotoğrafları bu uygulamanın içerisinde bulunmaktadır.En önemli tarafıysa bu capslere internet olmadan bakabilirsiniz.Sürekli aynı capsler mi olacak dediğinizi duyar gibiyim.Elbette öyle olmayacak.Sürekli güncelenen içeriğiyle eğlenceli dakikalar sizi bekliyor.

Caps (İnternetsiz Sürüm)

Caps (İnternetsiz Sürüm) uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Eğlence Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.