Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz El Feneri Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Karanlıklar Windows Phone işletim sistemli telefonunuz ile aydınlığa çıkıyor.Yürüdüğünüz sokakta lamba yoksa, tiyatro ve sinema salonlarına saatinden geç girdiyseniz, elektrikler gittiyse, konserde flash açmanız gerekirse, vb daha birçok nedenden dolayı artık cihazınıza yüklediğiniz el feneri uygulamasını kullanın, zor durumda kalmayın.Windows Phone için en çok indirilen 3 tane el feneri uygulaması aşağıdaki gibidir.

Sponsorlu Bağlantılar

1-El Feneri

Bir el fenerinden ne beklenir ki? İşte bu uygulama tam olarak isminin belirttiği işlevi yapıyor.Hiçbir artı özelliği yok.Her zaman uygulamanın ekstra özelliklerini ararız ancak bu uygulama tam olarak amacına hizmet ediyor.Basit bir uygulama ve işini yapıyor.Bir el fenerinin artı bir özelliği ihtiyaç duymamalıdır zaten.Sadece telefonunun ışığını açmaya yaran uygulamada hiçbir sorun ile karşılaşmayacaksınız.

El Feneri

El Feneri uygulamasını indirmek için tıklayın..

2-Flashlight-X

Flashlight-X uygulamasında bir led ışık, pil ölçer, bir pusula ve kullanıcı deneyimine engel olmayan SOS modu bulunmaktadır.Bu uygulama karanlıkta, acil durumda bir şey bulmaya çalışırken ve geceleri yürüyüş yapmak için kullanabileceğiniz bir nevi hayatta kalma aracıdır.

Flashlight-X

Flashlight-X uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-Flashlight

Bu güzel uygulamayı bir meşale olarak kullanabilirsiniz.Çok ve iyi tasarlanmış.Uygulamayı sadece başlatın ve tek bir düğmeye basarak anında ışığı açın.Ayrıca cihazınızın ekranını da fener olarak kullanabilirsiniz.

Flashlight

Flashlight uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz El Feneri Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.