Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Finans Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Birikmiş biraz paranız var ise, krediyle ile ilgili herhangi işlem yapıyorsanız hatta küçücük bir para gönderme işlemleri için bankalar neredeyse hergün kullanılmaktadır.Hal böyle olunca her yerde bankaların bir şubesi olmasına rağmen bütün bankalarda sıra bekleme sorunu kaçınılmaz oluyor.Hatta sıra beklemek deyince insanın ilk aklına bankalar geliyor.Herkes bankada vize yada ATM sırasında beklemiştir.Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için bankaların gelmiş geçmiş yapmış yapabileceği en iyi yöntemle sizleri tanıştıralım.Windows Phone işletim sistemli bir akıllı cihaza sahip iseniz eğer hangi bankayı kullanıyorsanız onun uygulamasını indirerek bütün işlemlerinizi çabucak yapabilirsiniz.Biz sizler için 3 tane en çok kullanılan bankanın uygulamasını sizlere  sunuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Garanti Cep Şubesi

Cep Şubesi uygulaması ile finansallarınızın yönetimi artık Windows 8 telefonunuzda! Garanti İnternet Şubesi’nde bulunan kişisel finans yönetimi araçları ile zenginleşen Cep Şubesi uygulaması, sunduğu yeniliklerle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Uygulama içerisinden varlık ve borçlarınızı sorgulayabilir, güncel durumunuzu görebilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi

2-İşCep

İş bankası kullanıcısı iseniz Windows Phone telefonunuzdan tüm finansal işEğer İş Bankası müşterisi değilseniz, TC kimlik ve cep telefonu numaranızla müşterimiz olmak için başvurabilir, İşCep kolaylıklarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

İşCep

İşCep uygulamasını indirmek için tıklayın…

3-YapıKredi

Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulaması ile hayatınızı kolaylaştırın.Yapı Kredi Mobil Bankacılık Windows Phone uygulaması ile bu uygulamanın zengin hizmet içeriğinden dilediğiniz yer ve zamanda faydalanabilirsiniz.

YapıKredi

YapıKredi uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Finans Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.