Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Kitap Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletleriniz her biri artık yanınızda taşıyacağınız kütüphane olabilir.Nerede olursanız olur indirdiğiniz uygulamalar ile tek dokunuşta açıp okuyabilirsiniz.Sadece kitap okumakla kalmayıp araştırmalar yapabilir, sözlükler kullanabilirsiniz.Otobüslerde giderken canınız mı sıkılıyor? Hemen aşağıdaki uygulamalardan birini açarak sıkıntınızı giderebilirsiniz.Şimdi Windows Phone olarak en çok indirilen bu uygulamaları tanıyalım.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Wikipedia

Wikipedia.com dünyanın en büyük sanal ansiklopedisidir.İçinde zevkle öğreneceğiniz istediğiniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.Şimdi ise Wikipedia Windows Phone sistemli cihazlarınızda.Bu uygulamayı giriş yaptığınızda saatin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Wikipedia

Wikipedia uygulamasını indirmek için tıklayın..

2-Tureng Dictionary

Türkiye’nin en iyi Türkçe-İngilizce online sözlüğü Tureng, artık Windows Phone kullanıcılarına da hizmet vererek kendisini genişletiyor.3 milyondan fazla ingilizce ve türkçe kelimeler ve deyimler içerisinde bulunmaktadır.Seslendirme özelliğini de kullanıcıların hizmetine sunan uygulama en hızlı şekilde en doğru sonucu vermektedir.

Tureng Dictionary

Tureng Dictionary uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-Ayet Bul

6 farklı meal ve Kuran-ı Kerim’in latince ya da arapçasını seçerek okuyabileceğiniz bir uygulama.Okurken arapçasını dinleyebilir, meal içerisinde arama yapabilir, ayetleri sosyal ağlarda paylaşabilir ve kopyalayabilirsiniz.

Ayet Bul

Ayet Bul uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Kitap Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.