Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Klasik Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Wimdows Phone işletim sistemli bir telefon ya da tabletiniz varsa oynayabileceğiniz yüzlerce birbirinden güzel oyun var demektir.Ancak o kadar oyun arasından eskiye dönüp küçük boyutlu ancak klasik haline dönüşmüş oyunları oynamak isteyebilirsiniz.O halde tam yerindesiniz.Oyunları indirip yükledikten sonra emin olun bunlar daha keyifliymiş diyeceksiniz.Sizlere en çok indirilen 3 tane klasik oyun öneriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-PAC MAN HD

Pac-man hepinizin çok yakından tanıdığı en eski oyunlardan birisidir.İlk çıkan masaüstü bilgisayarlarda oynadığımız oyun artık Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde.Oyunda 5 farklı labirent, 3 zorluk seviyesi bulunmaktadır.Klasik oyunların hayranıysanız bu oyunu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

PAC MAN HD

PAC MAN HD oyununu indirmek için tıklayın..

2-Şişe Çevirmece

Şişe Çevirmece oyununu Windows işletim sistemli cihazlarınıza yükleyerek arkadaşlarınızla bol eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Şişe Çevirmece oyununu tahmin ederiz ki hepiniz oynamışsınızdır. Oyunun asıl adı “Doğruluk mu Cesaret mi” oyunudur.

Sise Cevirmece

Şişe Çevirmece oyununu indirmek için tıklayın..

3-Dominoes

Dominoes oyununu Windows Phone işletim sistemli cihazlarınıza indirerek taşlar ile uğraşmadan mobil cihazlarınızda istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Windows Phone işletim sisteminin en iyi domino oyunu haline gelen Dominoes’un bağımlısı olacaksınız. Oyunu çok seveceğinizden şüphemiz yok.

Dominoes

Dominoes oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Klasik Oyunlar İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.