Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Müzik Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Müzik,insanların kelimeler ile anlatamadığı duygu, düşünce ve hislerini melodik seslerle anlatma sanatıdır”. Müziğin diğer bir tanımı ise “insanların kendi yapılarına uygun, yaşadığı ortama göre sesleri kullanma sanatıdır” şeklindedir.Bu tanımlara göre müziğin hayatımızdaki yeri çok önemlidir.Bu nedenle Windows Phone işletim sistemli cihazınızda müziği doyasıya dinlemek için bazı uygulamalar ile geliştirebilirsiniz.Bu uygulamaları Windows Phone’un resmi sitesinde en çok indirilen uygulamalardan seçtik.İşte o uygulamalar.

Sponsorlu Bağlantılar

1-RADYO

Radyo uygulaması dünyanın neresinde olursanız olun yayında olan radyo kanallarını bularak dinlemenizi sağlar.Özellikle Türkiye’de birçok kanalı kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.2009 yılından itibaren kendini geliştirerek ilerleyen bu uygulamanın 2013 versiyonu ile birçok yenilikleri bir arada görebileceksiniz.

RADYO

RADYO uygulamasını indirmek için tıklayın..

2-fizy

fizy basit ve kolay kullanır olarak tasarlanmış online müzik kutusudur.fizy uygulaması ile aradığınız her şarkıyı hızlı bir şekilde aratarak anında dinleyebileceksiniz.Kendinize ait profil oluşturarak size özel şarkı listeleri yapabilirsiniz.

fizy

fizy uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-Shazam

Öyle zamanlar olur ki bir şekilde bir yerde bir parça duyarsınız çok hoşunuza gider ama bu parçayı nasıl bulup tekrar dinleyeceğinizi bilemezsiniz.İşte tam bu anda Shazam uygulaması yardımınıza yetişiyor.Beğendiğiniz bir parça çaldığında çıkarın cihazınızı ve Shazam’ı açın.Şarkıyı 15 saniye dinletin.O şarkıya ait her bilgi karşınızda olacak.

Shazam

Shazam uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Müzik Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.