Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Nişancı Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Nişan alma konusunda ne kadar iyisiniz? Bu konuda kötüyseniz kendinizi geliştirecek iyiyseniz de kendinizi arkadaşlarınıza ispatlayabilirsiniz.Aslında ne iyi ne de kötü nasıl olursanız olun bu konuda bu oyunları oynamak gerçekten sizi çok eğlendirecek.Sıkıldığınız zamanlarda boş zamanınızı öldürmeye birebir oyunları Windows Phone işletim sistemli cihazınıza hemen yükleyin.Aşağıdaki 3 oyun Windows Phone nişancı oyunlarının en çok indirilen ve derecelendirilen oyunlarıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Guns

Birden fazla silah seçme imkanlarıyla muhteşem bir oyun. Seçtiğiniz her silah kendi gerçekçi görüntüsü, ses ve mermilerini olduğu gibi yansıtır. Guns oyununun ”yangın kuru”, “Kartuş”, “İlk Hız”, “Etkili Menzil”, “Besleme Sistemi” içeren tasarım ve teknik özellikleri hakkında bilgi edinmek ve çok daha fazlasını görmek için oyunu cihazınıza yükleyin.

Guns

Guns oyununu indirmek için tıklayın..

2-Archer

Archer oyununu Windows Phone işletim sistemli cihazlarınıza yükleyerek dart ve ok atma oyunu oynayabilirsiniz. Oyun da atacağınız okun isabetini nişan alabiliyorsunuz. Oyun seviyesi gittikçe zorlaşıyor. Oku fırlatacağınız tabela yerin de durmuyor sağa ve sola hareket ederken sizden isabet alıp vurmanız isteniyor.

Archer

Archer oyununu indirmek için tıklayın..

3-Bubble Star

Windows Phone cihazlarınızda en popüler mobil oyunlarından birisi olan balon patlatma oyunu oynamak ister misiniz?Bubble Star  isimli bu klasik balon patlatma oyununu en çok yıldız ile bitirmeye çalışın.

Bubble Star

Bubble Star oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Nişancı Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.