Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Platform Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone işletim sistemine ait platform oyunları ile eğlencenin dibine vurmaya hazır mısınız? Vaktinizi en iyi şekilde geçirebileceğiniz birbirinden güzel oyunların bağımlısı olacak telefonunuzu ya da tabletinizi elinizden düşüremeyeceksiniz.Oyun oynamak için artı özelliklerle üretilen Windows Phone’un en çok indirilen 3 platform oyunu aşağıdaki gibidir.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Jetpack Joyride

Jetpack Joyride ile bilim adamlarının geliştirdiği sırtınızda uçabileceğiniz jetin süper özellikleri yardımıyla karşınıza gelen tüm engelleri bir bir geçmelisiniz.Yol boyunca engelleri geçerken para toplamaya da dikkat etmelisiniz.Çünkü aldığınız paranızla jetinizin özelliklerinizi yükseltebilirsiniz sadece.Yağmur mermi, kabarcıklar, gökkuşağı ve lazerlerden uzak durun!

Jetpack Joyride

Jetpack Joyride oyununu indirmek için tıklayın..

2-Ragdoll Run

12 unlockable karakter ve Alexander Darland tarafından yapılan oyun müziği ile macera dolu bir yolculuk seni bekliyor.Windows Phone işletim sistemli telefonunuza bu oyunu yükleyerek eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.İstediğiniz karakteri alarak yola çıkın tek yapmanız gerek zıplamak için ekrana dokunmak.

Ragdoll Run

Ragdoll Run oyununu indirmek için tıklayın..

3-Call of Carlos

Adın Carlos, madenleri kontrol eden kayıtsız ve tombul bir Meksikalı’sın.Sadece hergün ekmek parası kazanmak isteyen madenciyken bir gün aniden madenlerin arasında nadir bulunan bir elmas bulursun ve macera bununla başlar.

Call of Carlos

Call of Carlos oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Platform Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.