Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Sağlık Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletleriniz için sağlık temalı uygulamalar için yer açın.İnsanın sağlığına dikkat etmesinin yanında hastanelerin randevu sistemine ya da geceleri bulunmayan eczanelere dikkat etmesi de gerektiği zamanlardayız.Hal böyle olunca hasta olmadan da önlemlerimizi almalıyız.Bu nedenle önereceğimiz uygulamaları her ihtimale karşı telefonunuzda tutunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-MHRS

MHRS, Hastane Randevu Merkezi olarak T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından tasarlanmıştır.Mobil Hastane Randevu Servisinin kısaltılmışı olarak adına alan MHRS uygulamasının hem kullanması hem de hastanelerden randevu almak ücretsizdir.Windows Phone işletim sistemine uygun bu uygulama ile istediğiniz doktorlardan istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.Uygulamanın en büyük amacı hastanelere giderek uzun sıralar beklemenize son vermektir.

MHRS

MHRS uygulamasını indirmek için tıklayın..

2-Kilo Hesaplama

İdeal kilonuzu merak ediyorsanız Kilo Hesaplama uygulaması ile bunu öğrenebilirsiniz.Uygulamayı indirdikten sonra boyunuzu, kilonuzu, doğum tarihinizi ve cinsiyetinizi belirtilen yerlere girerek kaç kilo vermeni ya da almanız gerektiğini görebilirsiniz.

Kilo Hesaplama

Kilo Hesaplama uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-Nöbetçi Eczane

Türkiye’nin birçok ilinde kullanabileceğiniz bu uygulama ile nerede hangi eczanenin nöbetçi olduğunu öğrenebilirsiniz.Ayrıca bu eczanenin adresine ve telefon bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.Sizlere önerimiz eczaneyi ilk önce arayınız sonra gidiniz.Bu uygulama hangi illerde kullanabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız..

Nöbetçi Eczane

Nöbetçi Eczane uygulamasını indirmek için tıklayınız..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Sağlık Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.