Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Sosyal Uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınız var ise hiç bir arkadaşınızla sosyal ağlar sayesinde iletişimi kesmiyorsunuz.Windows Phone işletim sistemli telefona ya da tablete sahipseniz eğer tamamen bu amaca uyabilirsiniz.Sadece arkadaşlarınızla sınırlı kalmayıp yeni arkadaşlıklar da edinebilirsiniz.Fotoğraflar videolar paylaşabilir, yerinizi bildirebilir, online olan insanlarla konuşacak sanal olarak hayattan kopmayacaksınız.Peki bu işlevleri hangi sosyal uygulamalarla mı yapacaksınız?

Sponsorlu Bağlantılar

1-Facebook

Windows Phone işletim sistemle Facebook tamamen daha hızlı performansa, yeni bir kullanıcı arayüzüne, gelişmiş navigasyona, birden fazla çözünürlük ve döşeme boyutlarına sahip.Arkadaşlarınızla iletişiminiz ne kadar uzakta olursanız olun her zamanki gibi hızlı ve sağlıklı olsun.Hızlı bir şekilde çektiğiniz fotoğrafları ve videoları sorunsuz bir şekilde paylaşın.Gittiğiniz birbirinden güzel yerleri yer bildirimi yaparak paylaşın.Online olan arkadaşlarınızla doya doya ücretsiz bir şekilde konuşun.

Facebook

Facebook uygulamasını indirmek için tıklayın..

2-WhatsApp Messenger

, Windows Phone işletim sistemli akıllı telefonlarında çalışabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp internet bağlantınızı kullanarak rehberinizde bulunan kişilerle mesajlaşmanızı sağlar. SMS yerine WhatsApp’ı kullanarak mesaj, resim, sesli not ve video mesajları gönderip alabilirsiniz. Kullanmaya başladığınız günden itibaren başlayarak ilk yıl ücretsizdir.

WhatsApp

WhatsApp Messenger uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-Foursquare

Foursquare tamamen gittiğiniz mekanlarla alakalı bir sosyal ağ uygulamasıdır.Gittiğiniz yerlerde check-in yaparak isterseniz diğer sosyal ağlarda da paylaşabilirsiniz.Gittiğiniz yerlerin arkadaşlarınız tarafından değerlendirmesine bakabilir onları tavsiyelerine uyabilirsiniz.

Foursquare

Foursquare uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Sosyal Uygulamalar İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.