Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Spor Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone’un spor kategorisine ait en iyi oyunları ayağına kadar getirdik.Spor yapmayı sevseniz de sevmeseniz de Windows Phone işletim sistemine sahip bir akıllı cihaza sahipseniz sizlerin beğenisine sunacağımız oyunlar gerçekten beğeneceksiniz.Hoşlanmadığınız bir spor dalı da olabilir.Spor dalını beğenip beğenmemekle alakası olmadığını önerdiğimiz oyunları oynayınca anlayacaksınız.Eğlence konusunda oldukça tatmin olacaksınız ve keyfiniz tavan yapacak.Oyunun başından ayrılmayacaksınız.İşte o oyunları tanıyalım.

Sponsorlu Bağlantılar

1-AE Bowling 3D

Gerçek bir bowling oyunu için hazır mısınız? Windows Phone tarihinin en etkileyici spor oyunu ile karşe karşıyasınız.AE Bowling 3D oyunu etkileyici 3D grafikler ve çeşitli oyun modları ile size inanılmaz gerçekçi bir bowling keyfi sunuyor. Bowling  severlerin keyifle oynayabileceği bu üç boyutlu bowling oyunu ücretsiz olarak sunuluyor.

AE Bowling 3D

AE Bowling 3D oyununu indirmek için tıklayın..

2-Air Soccer Fever

Air Soccer Fever oyunu bir milyondan fazla indirme ile Windows Phone işletim sisteminin tek online multiplayer futbol oyunudur.Air Soccer Fever ile birkaç dakika için hızlı ve heyecanlı maç oynayabilirsiniz. Heyecan verici futbol stadyumları birkaç oyun modları ve dünya çapında afişleri ile Air Soccer Fever sizleri bekliyor.

Air Soccer Fever

Air Soccer Fever oyununu indirmek için tıklayın..

3-Real Football 2013

Real Football 2013 oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek harika bir futbol oyunu oynayabilirsiniz. Gameloft tarafından geliştirilen Real Football 2013 oyunu ücretsizdir. Real Football 2013 oyunun da sahada futbol oynamaktan tesisleri geliştirmeye, transferden taktik anlayışına her şeyden siz sorumlusunuz.

Real Football 2013

Real Football 2013 oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Spor Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.