Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Spor Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Sağlıklı yaşam için spor yapmak önemli.Her insanın biraz da olsa sporla alakası olması gerekiyor.Ülkemizde özellikle spor dallarından futbol oldukça açık ara ön planda olmaktadır.Bu yüzden de Windows Phone işletim sistemli cihazlardaki uygulamalardan en çok tıklananlar ve not alanlar futbol uygulamaları olmaktadır.Bakalım Windows Phone’deki en popüler spor uygulamaları hangileri?

Sponsorlu Bağlantılar

1-Fenerbahçe

Fanatik bir Fenerbahçe taraftarıysanız bu uygulama tam size göre.Fenerbahçe hakkında güncel tüm gelişmelerden istediğiniz an haberiniz olsun istiyorsanız kesinlikle bu uygulamayı indirin.İçerisindeki haberler resmi sayfalardan ve taraftar sayfalarından alınarak hazırlanmaktadır.Takımınızdaki son dakika haberlerinden ilk siz haberdar olacaksınız.Güvenilir haberleriyle Fenerbahçe uygulamasını hemen indirin.

Fenerbahçe

Fenerbahçe uygulamasını indirmek için tıklayın..

2-GalataSaray

Sarı kırmızılı renklere aşık mısınız? Fanatik taraftarı olduğunuz Galatasaray Futbol Klubü hakkında detaylı son dakika haberlerini anında görmek istiyorsanız hemen bu uygulama için Windows Phone telefonunuzda yer açın.

GalataSaray

GalataSaray uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-Run The Map

Run The Map bisiklet sürdüğünüz, yürüyüş ve koşu yaptığınız yolu kaydeden bir uygulamadır.Gerçek zamanlı harita üzerinde katettiğiniz yolun mesafesini, süresini, hızınızı ve yüksekliğini detaylı bir şekilde göstermektedir.

Run The Map

Run The Map uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Spor Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.