Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Strateji Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletiniz ile saatlerce başından kalkamayacağınız strateji oyunlarının tadını çıkarmaya başlayın.Strateji oyunları herkesin beğenip oynayacağı türden bir kategori değildir.Hiçbir grafik özellikleri olmayışı en büyük eksikliklerinden bir tanesidir.Ancak oyunda ileriyi düşünerek hamleler yapmak geleceği önceden görmek zekice davranmak bu tür oyunların pozitif yönleri.Hal böyle olunca strateji oyunları ya çok beğenilir ya da hiç beğenilmez.Biz sizler için bir araştırma yaparak en popüler strateji oyunlarını bulduk ve anket yaptık.En çok sevilen strateji oyunları hangileri diye sorarsınız cevabınız aşağıda yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Rule the Kingdom

Rule the Kingdom oyununu Windows Phone işletim sistemli cihazlarınıza yükleyerek ülke, şehir kurma ve çiftçilik yapabileceğiniz bir krallık RPG oyunudur.Rule the Kingdom destansı bir macera krallık oyunu sizleri bekliyor. Oyunda sadık savaşçılar, enteresan karakter kıyafetleri, Troller, iskelet kafalı kötüler göreceksiniz. İşçiler ile kalenizi güçlendirin verimli tarım topraklarınız da bitkilerinizi geliştirin ve en iyi ülke olma yolunda ilerleyin.

Rule the Kingdom

Rule the Kingdom oyununu indirmek için tıklayın..

2-Mafia Game

Las Vegas’ın üstünlüğünü ele geçirmek için arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz harika bir gangster oyununa ne dersiniz? Mafia Game isimli bu oyunda mafya patronu olmak için merdivenleri tırmanmaya çalışıyorsunuz. 1950′li yılların heyecan verici mafya deneyimini yaşayabilirsiniz.

Mafia Game

Mafia Game oyununu indirmek için tıklayın..

3-War Game

War Game oyunun da  kendi askeri gücünüz ile genel olarak dünyayı fethetmek istemez misiniz? Mutlak hükümdar olarak sizin olduğunuzu iddia ettiğiniz topraklarınızı, rakiplerinizin ordularını ortadan kaldırarak tek sahibi olabilirsiniz.

War Game

War Game oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin En İyi Ücretsiz Strateji Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.