Windows Phone İçin Instagram Uygulaması Resmen Çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Windows Phone’da

Uzun zamandır merakla beklenen uygulama Instagram, en sonunda Windows Phone için de resmen geldi. Beta olarak yayımlanan uygulama yakında final sürümüne yükseltilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone kullanıcılarının gelmesini en çok istediği uygulamalardan birisi olan Instagram sonunda Windows mağazasında yerini aldı. Uygulama azlığında şikayetçi olan WP kullanıcıları da Instagram uygulaması ile bir nebze olsun rahatladı.

WP kullanıcılarına hak vermemek mümkün değil. Çünkü 150 milyondan aktif kullanıcısının bulunduğu Instagram’ın milyonlarca Windows Phone kullanıcısına hitap etmemesi büyük bir eksiklikti. En sonunda gerekli adımlar atıldı ve Instagram uygulaması yayımlandı.

Instagram Windows Phone

Beta aşamasında olmasına rağmen hiçbir eksiği yok ve sorunsuz bir şekilde çalıyor. Ancak hata çıkması ve bu çıkan hataların giderilmesi açısından Beta ismi ile duyuruldu.

Şimdi Windows Phone kullanıcıları da Facebook, Twitter, Flickr ve Tumblr gibi sosyal ağlara çektiği fotoğrafları Instagram da paylaşabilecek. Tabi iOS ve Android‘deki Instagram uygulamalarındaki filtrelerde eksiksiz bir şekilde yer alıyor.

Windows Phone için Instagram uygulamasını indirmek için tıklayın: Instagram 

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows Phone İçin Instagram Uygulaması Resmen Çıktı! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.