Windows XP Service Pack 3

3

Windows XP Service Pack 3 güncellemesi ile XP işletim sistemli bilgisayarınızı daha güvenli ve kararlı bir hale getirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi WinXP
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 316 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 557
Sponsorlu Bağlantılar

XP Servis Paketi Güncellemesi

2/5, Toplam: 1 kişi

Microsoft’un en çok kullanılan işletim sistemleri arasında halen yerini korumakta olan Windows XP, Service Pack 3 güncellemesi ile çok daha güvenlik bir hale geliyor. Geçtiğimiz aylarda destek vermeyi sonlandırdığını açıklayan Microsoft, XP kullanıcıları için mutlaka Service Pack  3 paketinin yüklenmesini dile getirmişti. Service Pack 2’den sonra gelen güncellemeleri içeren ve işletim sisteminizi daha kararlı hale getiren bu yeni paket ile çok daha güvenli bir bilgisayara sahip olabilirsiniz.

Daha İyi Windows XP Deneyimi İçin

Service Pack ve öncesinde olan güncelleştirmeler ile SP 2’den sonra çıkan tüm yenilikleri içeren Service Pack 3 paketi işletim sisteminin daha güvenli, kararlı ve kullanışlı hale gelmesini sağlamaktadır. Özellikle XP işletim sistemine verilen desteğin sonlandırıldığı düşünülürse, kötü niyetli kişilere karşı bilgisayarınızı savunmak için mutlaka SP 3 paketini yüklemelisiniz.

Service Pack 3’ü yüklemenizle birlikte daha önce göz ardı ettiğiniz, güncellemediğiniz ya da reddettiğiniz tüm güncellemeleri yükleyeceksiniz. Ayrıca Windows XP kullanıcısı olup bir üst sürüme geçiş yapmak isteyen fakat hata alan kullanıcılarda SP 3 paketini yükleyerek bu sorunu aşabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Windows XP Service Pack 3 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.