Winter Road Trucker 3D

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarda ve tabletlerde en gerçekçi kamyon ve tır sürme oyunu için bu oyunu mutlaka deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 59.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 46
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Tır ve Kamyon Sürme Oyunu

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için geliştirilmiş Winter Road Trucker 3D oyunu karlı havalarda ve buzlu yollarda kamyon sürme oyunudur. iOS cihazlarınızda eğlenerek oynayacağınız bu oyunda büyük araçları kullanacaksınız. En zorlu hava ve yol şartlarında en gerçekçi sürüş heyecanını yaşayacaksınız ve tamamen ücretsizdir.

Son derece kaliteli oyun grafiklerine sahip ve oyunun atmosferini hissediyorsunuz. iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda birbirinden farklı 4 tır ve kamyondan birisi seçip maceraya başlıyorsunuz. Yolda ilerlerken 8 farklı kameradan yolu görebiliyorsunuz. Zorlu hava koşullarına bir de tehlikeli virajlar eklenince heyecan daha da artıyor.

Oyunda gideceğiniz yolların uzunluğu en az 1 kilometre olduğu için heyecanın sürekliliği oluyor. Eğer kamyon ve tır sürme oyunlarından hoşlanıyorsanız Winter Road Trucker 3D oyununu deneyin. iOS cihazlarınızda bu oyunu oynarken aracınız hasar görürse bu hasar gerçekte olduğu gibi devam etmekte. Her ne kadar zorlu yollar ve hava koşulları ile mücadele etseniz de öncelikli göreviniz yükünüzü zamanında yerine ulaştırmak. Yani süre sınırlaması var.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Winter Road Trucker 3D İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.