Wonder Zoo – iOS

iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda kötü avcı ve yardımcısından kaçan hayvanları kurtar ve hayvanat bahçende onlara en güzel ortamı sağla.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 77.4 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 60
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Hayvanat Bahçesi Oyunu

Wonder Zoo oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir hayvanat bahçesi oyunudur. Eğer hayvanları seviyorsanız Wonder Zoo oyununu da seveceksiniz. Vahşi doğadaki hayvanları yasal olmayan yollarla ailelerinden kopararak kaçıran avcı ve yardımcısından kaçırılan bu hayvanları kurtarman gerekiyor.

iOS akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde bu kötü avcı ve yardımcısının elinden kaçıp sana gelen hayvanları hayvanat bahçene kabul et ve bu hayvanlar için en huzurlu ve eğlenceli hayvanat bahçesini oluştur. Ününü artırmak için en eğlenceli ve çekici hayvanat bahçesi yapın. iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda hayvanat bahçenize yeni hayvan kabul edin. Ailelerinden özelliklerini miras alacak tür özelliklerine sahip hayvanları süsleyin ve çeşitli yapı ve çevre ile hayvanat bahçesi özelleştirin. Hayvanat bahçenizi geliştirerek seviye atlayın. Hayvanlarınıza iyi bakın.

iOS cihazınızda oynayacağınız bu oyunda onlarca macera dolu görev ve 3 boyutlu grafikerle sahip oyunda birçok sevimli hayvanlar var. Hayalindeki hayvanat bahçesini kurma imkanınız bu oyunda. Bozkır, ormanlık alanlar, dağlar, otlak ve kutuplar gibi 7 haritada safariye çık ve safari heyecanını yaşa.

“Wonder Zoo” Ekran Görüntüleri

Wonder Zoo-2 Wonder Zoo-1 Wonder Zoo-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Wonder Zoo – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.