World At Arms – BlackBerry

World At Arms oyunu BlackBerry cihazlarınızda havada, karada ve denizde savaş yapacağınız kapsamlı bir savaş ve strateji oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 77
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Savaş Strateji Oyunu

World At Arms oyunu BlackBerry cihazlar için geliştirilmiş bir savaş oyunudur. BlackBerry cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda kötü KRA kuvvetleri bütün özgür dünyayı tehdit edip milletimizin saldırdı. Dünya üzerindeki en büyük askeri liderlerinden biri olarak, hepimizi kurtarmak için harekete geçmelisin. Bütün dünyayı tehdit altına alan belalı KRA ve ordusuna karşı BlackBerry cihazlarınızda dünyaya liderlik yapmaya hazır mısın? BlackBerry işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş oyun, sadece karada değil denizde ve havada da savaşların yapılacağı bir modern savaş strateji oyunudur ve tamamen ücretsizdir. BlackBerry cihazınız ile dünyanın her yerinden oyuncular ile beraber hem savaşın hemde ücretsiz olarak sohbet ederek savaş planları yapın.

BlackBerry işletim sistemli cihazlarınızda diğer oyuncularla birlik ol ve rakiplerinize meydan oku. Rakiplerinizin kaynaklarını çalarak rakiplerinizi zayıf düşürün. BlackBerry işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş oyunun grafikleri oldukça başarılı olan World at Arms oyunu bir savaş simülasyon oyundur. Oyunda kendinize kaynakları toplayıp ihtiyaç duyduğunuz üniteleri inşa etmelisin. Böylece seviyelerin yükselecek. BlackBerry cihazlarda oynayacağınız, çöllerde, şehirlerde ve hatta su altında bile savaş yapacağınız bu oyunda ücretsiz bonus kazanma imkanınız da var. Oyunda ilerlemek için diğer oyuncularla mutlaka birlik kurman gerektiğini unutma.

“World At Arms” Ekran Görüntüleri

“World at Arms” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

World At Arms – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.