World at Arms - Ulusun İçin Savaş!

Son Sürüm

World at Arms – Ulusun İçin Savaş! oyununda dünyayı tehdit eden düşmanlara karşı dünyayı savunuyor ve bütün ulusu kurtarmaya çalışıyorsunuz. Karada, hava ve denizde çok oyunculu modlarla savaşıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve üstü
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 95.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 114
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Tank Savaş Oyunu

Daha önce masaüstü sürümü ile tanıtılan ve Windows kullanıcıları tarafından büyük beğeni ile karşılanan World at Arms oyunu, Android ve Windows Phone gibi platformlardan sonra şimdide İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’larda oynanabiliyor. Markette en fazla indirilen oyunlar arasında yer alan World at Arms, basit bir ifade ile saldırı altında kalan Amerika Birleşik Devletlerinin kurtarılmasına yardımcı olmamızı istiyor.

Online Ortamda Savaş Deneyimi

Benzer pek çok oyunun yer aldığı bir kategoride bulunmasına karşın World at Arms oyununun diğer oyunlardan farklı yanı online ortamda ittifaklar oluşturabilmenizdir. Dilerseniz oyun içerisinde düşmanlarınıza karşı tek başınıza mücadele verebilir dilerseniz daha güçlü ittifaklar ile saldırılar yapabilirsiniz.

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda ABD’yi kurtarmak için hem karada hem de havada mücadele etmeniz gerekiyor. Ayrıca oyunda yalnızca savaş ekipmanları açısından değil sosyal açıdan da doğru tercihler yapmanız gerekiyor. Özellikle bütçenizi iyi ayarlamamanız durumunda ciddi anlamda ilerlemekte zorlanabilirsiniz. Toplamda 75 farklı görevi ile benzersiz bir deneyim sunan World at Arms’ı mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

World at Arms - Ulusun İçin Savaş! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.