Xender

Son Sürüm

Android cihazınızdan başka bir telefona yada bilgisayara kolay, basit ve hızlı bir şekilde resim, video, müzik, döküman gibi dosyalarınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 8 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 70
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Dosya Transferi Uygulaması

Xender uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir dosya transferi uygulamasıdır. Bu uygulama ile resim, müzik, video, döküman gibi verilerinizi başka bir telefona yada bir bilgisayara rahatlıkla gönderebilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve Türkçe olan bu uygulama dosya paylaşımlarını oldukça basitleştirmiş. Kolay ve basit bir uygulama.

Uygulamayı kullanarak dosya transferi yapmak için öncelikle her iki telefonda da uygulamanın açık olması gerekiyor. Daha sonra dosya gönderecek olan kişi, telefonundan bir grup oluşturuyor ve dosya alacak olan kişi bu gruba katılıyor. Hepsi bu kadar. Daha sonra istediğiniz dosyayı gönderebilirsiniz. Kablosuz, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde dosyalarınızı bilgisayarınıza yada başka bir telefona aktarın.

Bu uygulamayı kullanmak için internete, NFC’ye, Bluetooth’a ihtiyacınız yok. Eğer dosyalarınızı bir telefona gönderecekseniz sadece grup kurmanız ve göndereceğiniz telefonu o gruba katılması yeter. Eğer dosyalarınızı bir bilgisayara gönderecekseniz öncelikle telefonunuzdan internet bağlantınızı (wifi) açmanız gerekiyor. Sonrasında barkodu okutmalısınız. Son olarak da uygulamanın internet sitesine girmelisiniz. Böylece telefonunuzdaki bütün dosyalar internete aktarılıyor.

Xender Video

Sponsorlu Bağlantılar

Xender Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Xender İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.