Xender

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden başka bir telefona yada bilgisayara kolay, basit ve hızlı bir şekilde resim, video, müzik, döküman gibi dosyalarınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 28.3 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 74
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Dosya Aktarma Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Xender uygulaması ücretsiz ve Türkçe bir dosya transferi uygulamasıdır. iOS cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama ile resim, müzik, video, döküman gibi verilerinizi başka bir telefona yada bir bilgisayara rahatlıkla gönderebilirsiniz. Bu uygulama dosya paylaşımlarını oldukça basitleştirmiş, kolay ve basit bir uygulamadır.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde bu uygulamayı kullanarak dosya transferi yapmak için öncelikle her iki telefonda da uygulamanın açık olması gerekiyor. Daha sonra iOS cihazınızdan bir grup oluşturuyorsunuz ve dosya alacak olan kişi bu gruba katılıyor. Hepsi bu kadar. Daha sonra istediğiniz dosyayı gönderebilirsiniz. Kablosuz, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki dosyalarınızı bilgisayarınıza yada başka bir telefona aktarın.

Bu uygulamayı kullanmak için iOS cihazınızdan internete, NFC’ye, Bluetooth’a ihtiyacınız yok. Eğer dosyalarınızı iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizden başka bir telefona gönderecekseniz sadece grup kurmanız ve göndereceğiniz telefonu o gruba katılması yeter.

Eğer iOS cihazınızdaki dosyalarınızı bir bilgisayara gönderecekseniz öncelikle iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizden internet bağlantınızı (wifi) açmanız gerekiyor. Sonrasında bilgisayarınızın ekranındaki barkodu iOS cihazınızın ekranına tutup okutmalısınız. Son olarak da uygulamanın internet sitesine girmelisiniz. Böylece telefonunuzdaki bütün dosyalar internete aktarılıyor.

Xender Video

Sponsorlu Bağlantılar

Xender Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Xender İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.