Xender

Son Sürüm

Windows Phone cihazınızdan başka bir telefona yada bilgisayara kolay, basit ve hızlı bir şekilde resim, video, müzik, döküman gibi dosyalarınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3.06 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 88
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Dosya Transferi Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş Xender uygulaması ücretsiz ve Türkçe bir dosya transferi uygulamasıdır. Windows Phone cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama ile resim, müzik, video, döküman gibi verilerinizi başka bir telefona yada bir bilgisayara rahatlıkla gönderebilirsiniz. Bu uygulama dosya paylaşımlarını oldukça basitleştirmiş, kolay ve basit bir uygulamadır.

Windows Phone cihazınızda bu uygulamayı kullanarak dosya transferi yapmak için öncelikle her iki telefonda da uygulamanın açık olması gerekiyor. Daha sonra Windows Phone cihazınızdan bir grup oluşturuyorsunuz ve dosya alacak olan kişi bu gruba katılıyor. Hepsi bu kadar. Daha sonra istediğiniz dosyayı gönderebilirsiniz. Kablosuz, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde Windows Phone cihazınızdaki dosyalarınızı bilgisayarınıza yada başka bir telefona aktarın.

Bu uygulamayı kullanmak için Windows Phone cihazınızdan internete, NFC’ye, Bluetooth’a ihtiyacınız yok. Eğer dosyalarınızı Windows Phone cihazınızdan başka bir telefona gönderecekseniz sadece grup kurmanız ve göndereceğiniz telefonu o gruba katılması yeter.

Eğer Windows Phone cihazınızdaki dosyalarınızı bir bilgisayara gönderecekseniz öncelikle Windows Phone cihazınızdan internet bağlantınızı (wifi) açmanız gerekiyor. Sonrasında bilgisayarınızın ekranındaki barkodu Windows Phone cihazınızın ekranına tutup okutmalısınız. Son olarak da uygulamanın internet sitesine girmelisiniz. Böylece telefonunuzdaki bütün dosyalar internete aktarılıyor.

Xender Video

Sponsorlu Bağlantılar

Xender Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Xender İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.