Yahoo Hava Durumu

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde hava durumu tahminlerini eğlenceli olarak sizlere sunan ve ciddi durumlarda sizleri uyaran bir hava durumu uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 9.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 123 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 76
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Hava Durumu Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Yahoo Hava Durumu uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bir hava durumu uygulamasıdır. Ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulama sıradan hava durumu uygulamalarından kendini sıyırmış. Çünkü o anki hava durumu tahminlerini biraz daha eğlenceli bir şekilde kullanıcılarına sunmakta.

Etkileyici fotoğraflarla en doğru hava durumu tahminlerini bulabileceğiniz iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulamanın widget desteği de mevcut. 10 güne kadar uzun vadeli tahminleri size sunmakta ve bunları birbirinden güzel fotoğraflarla sizlere göstermekte. Ayrıca etkileşimli radar, uydu, sıcaklık ve rüzgar haritaları gibi bilgileri de sizlere sunuyor.

Sert hava durumu uyarıları ile kullanıcılarını beklenmedik durumlardan iOS cihaz kullanıcılarını kurtarabiliyor. Hareketli gün doğumu ve gün batımı saatleri ile rüzgar ve basınç modülleri, nem sensörü, UV endeksi ve yağış ihtimali gibi iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinize birçok özelliği getiren uygulama son derece sevilen bir uygulama.

Yahoo Hava Durumu Video

Sponsorlu Bağlantılar

Yahoo Hava Durumu Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yahoo Hava Durumu İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.